Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Damian Szubart nowym Burmistrzem
Tadeusz Pasieczny wójtem Gminy Łańcut
Będą duże utrudnienia w Łańcucie
Uroczyste obchody Święta 10 PSK
home > Start > Sport > Kiedy ruszy lodowisko na MOSiR-ze?
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2016.12.22 08:52 | aktualizacja: 2016.12.22 08:55

Kiedy ruszy lodowisko na MOSiR-ze?

Być może ślizgawka zostanie uruchomiona dopiero w przyszłym roku.
Kiedy ruszy lodowisko na MOSiR-ze?
Kiedy ruszy lodowisko na MOSiR-ze?

- Jesteśmy przygotowani, żeby szybko uruchomić lodowisko. Jedyną przeszkodą jest temperatura zewnętrzna i prognozy pogody na najbliższy okres, a te, do końca br. są niekorzystne, bo przewidują temperatury dodatnie do +5 st. C. - wyjaśnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie Jerzy Hałka, wyliczając jednocześnie koszt pracy agregatów, który zamyka się w kwocie około 650 zł dziennie i około 20 tys. zł miesięcznie.

- Nie podejmę decyzji o uruchomieniu lodowiska wiedząc, że warunki atmosferyczne nie pozwolą udostępnić lodowiska do bezpiecznego korzystania. Przy dodatnich temperaturach lód jest miękki i ze względów technologicznych i bezpieczeństwa nie można udostępnić obiektu - dodaje dyrektor Hałka i zapewnia: - jeśli tylko prognozy pogody będą korzystne, to w ciągu 4 dni lodowisko będzie uruchomione. Myślę, że nastąpi to jeszcze w tym roku.

Ceny korzystania z obiektu pozostaną bez zmian:

5 zł - bilet normalny

3 zł - bilet ulgowy

5 zł - wypożyczenie łyżew

W powiecie już od 6.12.2016 r. nieprzerwanie można korzystać z oferty białobrzeskiego lodowiska, o czym informowaliśmy tutaj: https://lancut.gada.pl/sportowy,2605,0,0,0,Rusza-lodowisko-w-Bialobrzegach.html.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Kiedy ruszy lodowisko na MOSiR-ze?, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 4942
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
359-395
~ :]  do ~ wilo   A kaberet sam sie pewnie zgłosił, czyli samo przyszło. No i ten kabaret to w lutym bedzie dopiero
23 grudnia 2016
+1
-0
e12-ec0
~ Thos  do ~ wilo   Moim zdaniem nie przeszkadzam. Hmm pokazać inną instytucje która organizuje tyle różnych imprez? A kto ma je organizować starostwo powiatowe? Czy może redakcja Łańcut Gada? Po to jest mosir i to ich zadanie. Powiedz mi jakie znasz takie "liczne imprezy" profesjonanie zorganizowane dla mieszkańców gdzie mogą miło spędzić czas? Nie licząc wspomnianych turnieji tańca czy otyliady (która jest imprezą obejmującą całą Polske wiec jako inicjatywa Mosir nie może być liczona). Hmm a czy Neo Nówka to taki wielki sukces? Raz na rok do stolicy powiatu przyjeżdża jeden kabaret, dla mnie to wybitne osiągnięcie nie jest.
23 grudnia 2016
+1
-0
544-1ef
~ wilo   Nie przesadzaj Thos z tymi pretensjami.Pokaż mi inną instytucję w Łańcucie ,która organizuje tyle różnych imprez , sportowych i nie tylko co Mosir np.kabaret neonówka ostatnio czy turnieje tańca
23 grudnia 2016
+0
-1
e12-ec0
~ Thos   Mogą sobie zrobić z tym lodowiskiem co chcą. Tak wygląda teraz mosir w Łct obraz zniszczenia i nudy. Zero jakiś ciekawych inicjatyw, odrabianie pańszczycny na odpi**rz jakby to było za karę. Jak coś takiego ma służyć młodzieży kiedy tam nic nie działa praktycznie albo jest robione na pokaz byle jak bez wkładu jakiejkolwiek pasji. Moim zdaniem czas zmienić ekipę lesnych dziadków i zatrudnić osoby młodsze, których pasją jest sport i będą miały więcej kreatywności.
23 grudnia 2016
+5
-1
544-1ef
~ jan   Lepiej zaczekać na prawdziwy mróz niż męczyc się na miękkim lodzie.Z tego co wiem to lodowisko w Łańcucie ma inną technologie zamrażania niż w Białobrzegach.
22 grudnia 2016
+2
-0
8f1-06b
~ lolu  do ~ łańcucianka   Lepiej zająć się pomnikiem na plantach i wydawać niepotrzebnie pieniądze na nowy pomnik itp. niż zorganizować dzieciom lodowisko i inne zimowe atrakcje.
Brawo włodarze!
22 grudnia 2016
+4
-1
8f1-06b
~ lolu   Może by tak wybudować "kryte lodowisko" które czynne byłoby przez większą część roku?
Najbliższe takie jest w Dębicy gdzie nawet urządzane są na nim dyskoteki Lododisco.
22 grudnia 2016
+3
-1
e4b-08e
~ łańcucianka  do ~ K   Proste, nie myśli się. W białobrzegach działa też przy dodatnich temperaturach, byłam i polecam
22 grudnia 2016
+6
-0
286-450
~ K   To jest bardzo dziwne w naszym mieście że jakoś dookoła lodowiska moga funkcjonować np. Białobrzegi, Rzeszów nawet przy dodatnich temperaturach a u nas nie.
Może została dobrana zła technologia, a może złe władze?
22 grudnia 2016
+7
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x