Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Tragiczny finał poszukiwań
Zaginęła 24-latka[AKTUALIZACJA]
Grzegorz B. zatrzymany w sprawie zabójstwa
Restauracja McDonald's już otwarta!
home > Start > Aktualności > Co słychać na terenie budowy odcinka A4 Rzeszów-Jarosław?
Rozmiar tekstu:
AAA
PODKARPACIE
2015.11.27 13:23 | aktualizacja: 2015.11.27 19:53

Co słychać na terenie budowy odcinka A4 Rzeszów-Jarosław?

Jak informuje GDDKiA, na odcinku autostrady A4 Rzeszów-Jarosław trwają prace na wszystkich możliwych frontach robót.
Co słychać na terenie budowy odcinka A4 Rzeszów-Jarosław?
Co słychać na terenie budowy odcinka A4 Rzeszów-Jarosław?

W części robót drogowych trwają prace związane z wykonywaniem m.in. poboczy, pasów technologicznych z płyt ażurowych, fundamentów i słupów ekranów akustycznych, oznakowania poziomego, ostatniej warstwy konstrukcji na trasie głównej skarpowania nasypów, montażu ogrodzenia i barier energochłonnych.

Wykonano już 63% nawierzchni z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA, 87% nawierzchni z betonu asfaltowego o wysokim module sztywności, 93% podbudowy z betonu asfaltowego o wysokim module sztywności oraz 99% podbudowy z kruszywa łamanego mechanicznie.

Praca wre róznież na obiektach mostowych i przy robotach branżowych. Te ostatnie związane są m.in z umocnieniem rowów melioracyjnych czy istalacją oświetlenia.

W ramach budowy tego odcinka powstaną 2 węzły autostradowe - Węzeł Łańcut i Węzeł Przeworsk, 4 miejsca obsługi podróżnych (MOP - Łukawiec, Palikówka, Budy i Młyniska) i 73 km dróg serwisowych. Przebudowanych zostanie 15 dróg poprzecznych. Ponadto wykonane zostanie blisko 6 km ekranów akustycznych, 142 km barier energochłonnych, 92 km ogrodzenia. Do zrealizowania pozostaje budowa kanalizacji deszczowej z układem zbiorników retencyjnych oraz przebudową rowów melioracyjnych.

Odcinek Rzeszów - Jarosław ma długość 41,2 km. Kontrakt realizowany jest w konsorcjum przez dwie firmy tj. Budimex (Lider) i Strabag (Partner). Przewidywany termin zakończenia kontraktu to połowa maja 2016r.

GDDKiA/red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Co słychać na terenie budowy odcinka A4 Rzeszów-Jarosław?, 5.0000 out of 5 based on 2 ratings
GDDKiA/red. dodany
 
Odsłon: 12686
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (39)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
8e2-2fc
~ yen  co słychać na A4 ? nic, znaczy się dalej wały kręcą! pieniądze które poszły na te autostrady, były większe niż Plan Marshalla dla Europy zach. po II w.ś., a i tak końca tych autostrad nie widać. Za to popadały firmy budowlane (rzecz przy takich inwestycjach niespotykana gdzie indziej), a wielu geszefciarzy wzbogaciło sie tak, że kumulacje w Lotto, to przy kasie, której się tam nachapali to śmiech
28 listopada 2015
+17
-3
Ostatnio dodane komentarze
14b-443
2 grudnia 2015
+5
-2
836-c3d
~ ....  do ~ Pikul   a co myślisz, że ja nie czytam skrajnie lewicowych tvn24.pl, gazety.pl, czy niemieckiego faktu ? czytam, bo po pierwsze lubie wiedzieć jaka jest narracja na dany dzień u "postępowców", a po drugie, jak mówiłem wcześniej, czytam prawicowe i skrajnie lewicowe media. Co do proporcji w tychże mediach jeżeli chodzi np. o TV jest tak: 95 do 5%, gdzie 5% ma TV republika i Trwam, reszta to lewica i skrajna lewica, bo o liberalizmie to nawet nie żartuj. Jeżeli masz jakieś informacje o innych tv "skrajnie prawicowych", to proszę o przytoczenie, bo o takich z zasięgiem ogólnopolskim jakoś nie słyszałem. TVP1 we władzach rekomendowani przez PO, w TVP2 rekomendacja SLD, a TVP info - PSL. Może z portalami jest lepiej ale z neta wszyscy nie korzystają, np. ludzie starsi. Nie słyszałeś w mediach prawicowych o dodatkowych 10 mld do dziury budżetowej, a widzisz ja słyszałem i nie tylko o 10 mld ale o 13 mld, które to 13 mld zostawiła PiSowi kolacja PO-PSL, w spadku, po prostu w budżecie deficytu nie przewidzieli, ale realny dług został. Ot, taka niespodzianka, ale w mediach mówi się tylko o wzroście przyszłorocznego deficytu budżetowego, który jest następstwem tejże nisPOdzianki. Mówi się oczywiście tylko o 10 mld nowego deficytu, który ma dopiero być, ale o zostawionym cisza, bo to prezent pod choinkę dla Kaczorów... Co do oburzenia UJ ws TK, a dlaczego nie mówi się o analogicznym oburzeniu Krajowej Rady Adwokackiej a propos zamachu na TK jakiego dokonano w czerwcu tego roku, mały cytat: KRA - Wybór aż pięciu sędziów TK przez Sejm poprzedniej kadencji spowodowany wyłącznie uchwaleniem odpowiednich przepisów przejściowych do nowej ustawy o TK, pozwalających na wybranie dwóch sędziów niejako 'wprzód' przez koalicję partii politycznych sprawującą wówczas władzę, niewątpliwie nie przyczynia się do budowania społecznego odbioru niezawisłości i obiektywnie postrzeganej bezstronności. Tak samo nie mówi się o ekspertyzie Uniwersytetu Warszawskiego o TK a jest zgoła inny niż UJ. Cieszę się że o OFE i in vitro mamy podobne zdanie, a co do obiektywizmu, to zapewniam Cie, że przynajmniej się staram, dla przykładu, jako antykomunista przeczytałem Manifest komunistyczny Marksa, choć chyba mimo tej lektury stałem się antykomunistą :)
2 grudnia 2015
+6
-2
836-c3d
~ ....  do ~ Pikul   Jeżeli chodzi o bandytów to się zgadzam, ich miejsce to więzienie. Natomiast nie wszyscy kibice to bandyci, bo bandyci to tylko margines, o którym się najchętniej mówi. A robi się to na tej samej zasadzie, wg której np. w mediach mało pokazuje się samoloty, ale gdy spadną na ziemie, nie schodzą z ekranów tv i pierwszych stron gazet. Nie wolno z marginesu robić normy, a w takim tłumie jakim stanowią kibice na meczu, zawsze znajdzie się jakiś procent durni i drani. 'Kibol' to termin ukuty ukuty przez Michnika i TVN, a kibolem jest każdy kto nie zgadza się z andronami głoszonymi przez GW i TVN, które są pudłem rezonansowym III RP. Działa to według tzw. reguły heurystyki dostępności, a chodzi o to, że coś powtarzane w odpowiedni sposób wiele razy w mediach, wygląda u odbiorcy tak, jakby to było prawdą z którą się nie dyskutuje - najczęściej robi to jakiś dyżurny autorytet, których mają tam na kopy, a bezmyślny widz z otwartą koparą to kupuje. Czy noszenie koszulek patriotycznych jest jakimś stygmatem ? jakoś nie przeszkadzają Ci naćpani i pijani gówniarze w koszulkach AC<DC i Che Guevary, którzy zbutowali i wyrzucili z pociągu młodego chłopaka, który chciał posłuchać muzyki, ale w koszulkach patriotycznych chodzą oczywiście tylko "nacjonaliści" i reakcjoniści, którzy czyhają na Michnika, Waltera ich ich zleceniodawców
2 grudnia 2015
+6
-2
517-7ae
~ Pikul  do ~ ...   bardzo chętnie przeczytam; nie chodzi o lubienie czy nie lubienie Agory Michnika. Czytam m.in. ten dziennik od czasu studiów, i przez ten czas kilkunastu lat, nadal mi pasuje. Ty czytasz co innego, no i co z tego.
2 grudnia 2015
+2
-1
517-7ae
~ Pikul  do ~ ...   Zgoda, ocenimy władze za 4 lata. Obiektywizm? OK. Nie staje z kosą na sztorc broniąc PO rękami i nogami, bo było też wiele spraw, które mnie zbulwersowały, jak rozwiązanie kwestii z OFE, cała afera podsłuchowa, i z którymi nie zgadzam się do końca jak choćby finansowanie in vitro. Natomiast teraz? Oburza mnie lekceważące podejście prezydenta do TK i całe to "zamieszanie", w sejmie, czy nie przyjęcie ślubowania od sędziów itp. Nie rozumiem tylko, czy to wymyślony przekaz mediów "michnikowsko-niemieckich"? Jak widzę natomiast w mediach skrajnie prawicowych, opublikowany został tylko list wykładowców z UJ, którzy "strofują" prezydenta, z puentą, że to Ci źli i powinni odejść. I ja mam temu przyklasnąć? Wybacz, ale widzę, czytam, słucham i jednej i drugiej strony. Zaskoczony zostałem niemile rzuceniem się na rządzenie. Oby to tylko początek tak wyglądał. Niestety w prawicowych mediach nie znalazłem tematu jakże ważnego, powiększonej dziury budżetowej o 10 mld zł na rok 2016. A może tego nie było wcale lub nie było to dla redakcji istotne. Uważam, że mamy wolne media, bo są i prawicowe, i liberalne, i lewicowe itd itd. Zawsze o proporcjach można deliberować. Ja przynajmniej czytam i liberalne i prawicowe, poznać argumenty różnych osób, poznać różne punkty widzenia. Najgorzej jak ktoś jest skrajnie zapatrzony w jedną stronę, to lepiej poruszyć temat pogody, bo szkoda nerwów.
1 grudnia 2015
+3
-4
517-7ae
~ Pikul  do ~ ...   pisałem o kibolach, a między kibolem a kibicem nie stawiam znaku równości. Kogoś kto katuje inna osobę, nosi szalik Resovii i jeszcze przy tym, niestety!, nosi koszulkę z orłem w koronie w barwach narodowych, nazywam po imieniu. Bandytą. Widziałem też na Cracovii takich "patriotów", więc znam temat z autopsji. Podkreślam kibolstwo a kibice to jest wielka różnica.
1 grudnia 2015
+2
-2
280-5bf
~ ...  do ~ Pikul   sąsiada mojego kolego ze studiów, jacyś dranie wyrzucili z pociągu, gdy jechał na wodstock Owsiaka. Czy wg Ciebie wszyscy wodstokowicze to mordercy ? tak samo jest z kibicami. Ja dostałem kilkanaście lat temu po mordzie od kilku chamów i nikt z nich kibicem nie był. Dlaczego wobec tego wszystkich wrzucasz do jednego worka, bo ci tak przedstawiają tych kibiców w telewizorze ? a skąd na Krakowskiej wiedziałeś, że to byli kibice, po szaliku ? ja mam spodnie levisy, ale to nie znaczy, że nosząc żydowskie spodnie jestem żydem. Skąd wydedukowałeś że to kibice, krzyczeli "bijemy go bo jesteśmy kibicami"?
1 grudnia 2015
+3
-2
ec3-1a1
~ Pikul  do ~ ...   napisałem ze tekst musze podzielić, zatem wyszło tak, pod dwoma nickami w i Pikul to ja. Właśnie widziałem akcję Twoich kiboli w Rzeszowie jak o mały włos nie zakatowali człowieka idącego na Krakowskiej z dziewczyną. Dla mnie to jest bandytka, jak chce walczyć niech jedzie do Donbasu. Tyle na ten temat.
1 grudnia 2015
+2
-3
280-5bf
~ ...  do ~ Pikul   "w" czy też "Pikul" gdy tak "lubicie" Agore Michnika, to sobie poczytajcie co o organie Aarona Schechtera mówi Stanisław Remuszko, były red. GW
1 grudnia 2015
+4
-0
280-5bf
~ ...  do ~ w   piszesz pod dwoma nickami "w" i "Pikul"? myślisz się, nacjonalizmem w II RP nazywano patriotyzm. A dzisiejsi "nacjonaliści" to niejako kontynuatorzy idei Piłsudskiego i Dmowskiego choć nie wszystkim się to podoba. A czy wg Ciebie żydowski syjonizm jest zły, czy boisz się o tym nawet pomyśleć ? bo wiadomo, wg "dulszczyzny" jeszcze się ktoś obrazi, a syjonizm to żydowski nacjonalizm, ale o tym w newsach cisza...Ci kibice, gdyby nie daj Boże do czegoś doszło, pierwsi stanęliby w obronie Ojczyzny, reszta siedziała by pod pierzyną
1 grudnia 2015
+3
-1
280-5bf
~ ...   myślisz się, nacjonalizmem w II RP nazywano patriotyzm. A dzisiejsi "nacjonaliści" to niejako kontynuatorzy idei Piłsudskiego i Dmowskiego choć nie wszystkim się to podoba. A czy wg Ciebie żydowski syjonizm jest zły, czy boisz się o tym nawet pomyśleć ? bo wiadomo, wg "dulszczyzny" jeszcze się ktoś obrazi, a syjonizm to żydowski nacjonalizm, ale o tym w newsach cisza...Ci kibice, gdyby nie daj Boże do czegoś doszło, pierwsi stanęliby w obronie Ojczyzny, reszta siedziała by pod pierzyną
1 grudnia 2015
+7
-1
280-5bf
~ ...  do ~ Pikul   dobra powiem inaczej. Pomijając korporacje, spółki akcyjne i te nieszczęsne portki. Widać żeś człowiek kształcony, więc chyba wiesz że media to 4 władza, a jak mówią niektórzy to już właściwie część władzy, wiesz że stanowią owe media niejako pas transmisyjny w relacji chlebodawca (dostarczyciel reklam, kapitału, częstotliwości itd. czyli politykami polskimi i innymi...) a społeczeństwem - czyli Polakami. Więc jak Ci się wydaje - czyje interesy reprezentują media francuskie, niemieckie czy to interesy polskie, czy nie czasem w pierwszej kolejności niemieckie/francuskie czy tez korporacyjne ??? to o czym pisze to także kwestia wyboru, ale także poinformowania społeczeństwa, bo gdyby ludzie dokładnie wiedzieli kto im zapodaje newsy i jaki ma w tym interes, to podejrzewam, że dwa razy by się zastanowili, czy wolą słuchać polskiego "nacjonalisty" (jak to pisałeś zdaje się o niezależna.pl)czy niemieckieego multikulturalnego internacjonalisty
1 grudnia 2015
+5
-1
280-5bf
~ ...  do ~ Pikul   a gdzie to niby PiS miał przez ostatnie 8 lat swój udział w we władzy ustawodawczej lub wykonawczej czy też sądowniczej, że mówisz że dawniej było inaczej? Proszę o przykład tego udziału ! Przy okazji, Trybunał Konstytucyjny, o którym mówisz że mam być zagarnięty przez PiS to Trzecia izba parlamentu, odmiennie niż Sejm i Senat, i ta Izba obecnie zdominowana jest przez delegatów PO, PSL i SLD. Nawet jeśli obecnych Sejm wybierze 5 nowych delegatów rekomendowanych przez Prawo i Sprawiedliwość, PO, PSL, SLD zachowa w trzeciej izbie większość i będzie kontrolowała cały proces ustawodawczy dzisiejsza opozycja będzie skarżyć ustawy do TK, która większością głosów będzie je uchylać i blokować jeśli nie będą PO ich myśli. Nie opowiadaj więc Agoropodobnych "sensacji", że PiS będzie wszechwładny, bo to zwykłe kłamstwa mające zastraszyć społeczeństwo. Poza tym pamiętaj, Naród - suweren, większością głosów, w wolnych wyborach wybrał PiS, któremu na najbliższe 4 lata powierzył ster władzy. Krótko mówiąc PiS zaufał. Przy okazji, nie rozliczaj kogoś z czegoś, czego nie zaczął jeszcze robić. Kopacz, po rozpoczęciu swych "rządów" prosiła o 100 dni czasu, a PiS nie rządzi jeszcze nawet 20 dni, a establishmentowe media rozliczają ich jakby byli już na półmetku swych rządów. Trochę proporcji w ocenie i obiektywizmu nie zaszkodzi, a newsy należy oglądać\słuchać także u "nacjonalistów", potem je sobie można wyśrodkować. Gdy słuchasz tylko niemieckich i michnikowskich, może jesteś modny i na fali, ale do obiektywizmu Ci daleko (sorry że się wtrącam, ale gdyby "a" nie ospisał, to go zastąpię)
1 grudnia 2015
+6
-3
517-7ae
~ Pikul  do ~ ....   musiałem pociąć tekst bo mnie nie chciał automat puścić...
30 listopada 2015
+1
-0
517-7ae
~ Pikul  do ~ w   I ostatnie, sprawdzilem akcjonariat agory i wiekszosc jest polski, wiec nierozumiem rozgoryczenia? Poza tym czemu tzw. polskiefirmy nie kupują spółek mediowych?
30 listopada 2015
+2
-4
517-7ae
~ w  do ~ Pikul   Po trzecie, nacjona lizm jest mylony teraz z patriotyzmem, który wykorzystywany jest szczególnie przez bandy tkę i zorganizowane grupy przestępcze jak ki bole, którzy pokazują skrajny nacjona lizm czyli na(zim). Na prawdę tego nie widzisz?
30 listopada 2015
+2
-2
517-7ae
~ Pikul  do ~ ....   Po pierwsze, nie wnikam aż tak głęboko, kupując spodnie, które mi się podobają i mnie na nie stać, kto stoi w akcjonariacie producenta. Wybacz ale pewnie i Ty tak nie robisz, bo to byłoby pewne skrzywienie. Ogólnie mówiąc, co druga firma jest z kapitałem obcym pewnie, więc musiałbym chodzić w majtkach. Ale rozumiem, że tutaj boli Cię kapitał wydawców.
Po drugie, mam wrażenie, że dopiero teraz społeczeństwo będzie manipulowane, czego dowodem mamy pierwsze zapędy do objęcia władzy wszechmocnej. No, źle to mi się kojarzy, bardzo źle!
30 listopada 2015
+3
-4
517-7ae
~ Pikul  do ~ a   od autostrady do polityki :) a posiadanie przez jedną partię polityczną, władzy ustawodawczej, wykonawczej, pewnie i całego trybunału i dążenie do objęcia kontroli nad mediami publicznymi to jest dobre czy nie? Dla nas, szarych obywateli, ale nie "odjętych od pługa". Stawiam pytanie retoryczne, bo pewnie się nie zgodzimy w odpowiedzi.
30 listopada 2015
+3
-3
14b-443
~ Dwa piwa  do ~ ....   Dobrze prawisz.
30 listopada 2015
+4
-1
281-326
~ ....  do ~ Kotek   polecam literaturę faktu - Marka Sołonina, niedawno gościa odkryłem, Rosjanin ale Putin i reszta towarzyszy za nim nie przepada. Dobre książki, polska prasa, to podstawa, głowy lewicowo-liberalną, politpoprawną propagandą, nie ma sobie co zaśmiecać. Pozdrawiam
30 listopada 2015
+4
-0
281-326
~ ....  do ~ Pikul   oczywiście, że każdy czyta to co mu pasuje, o gustach się nie dyskutuje. Ale każdy, średnio rozgarnięty człowiek, idąc do sklepu i kupując np. spodnie, patrzy koto je wyprodukował, z czego i czy to nie jest jakaś podróba. Tak samo jest z mediami. Nie wiem, czy znane ci są pojęcia: manipulacja, dezinformacja, intoksykacja, ale jak tak, to powinieneś wiedzieć, że najlepszym sposobem żeby ich uniknąć, jest rozpoznanie źródła informacji, podobnie jak w przypadku tych portek producenta. No, chyba że Ci wszystko jedno, ale wtedy ta dyskusja jest bezcelowa. Zawsze będziemy manipulowani, ale jak poznamy kilka wytycznych, to ta manipulacja będzie mniej skuteczna. Nie ma nic złego w nacjonalizmie, zły jest szowinizm, ale takim jak Ty, taka GW dzięki semantycznym sztuczkom tak obrzydzili to termin, że równasz go nieomal z NSDAP. Duopol medialny - równy udział prawicy i lewicy w rynku medialnym, a medialne spółki akcyjne w Polsce mają tę dziwną cechę, że większość kapitału w nich nie należy do Polaków, a co Niemcy czy Francuzi będą myślisz reprezentować polskie interesy, czy swoje niemieckie/francuskie znaczy się?! u nich tak nie ma, bo oni patrzą co jedzą, piją, oglądają czy słuchają , wiem o tym bo mieszkałem tam 11 lat.
30 listopada 2015
+7
-1
ef3-99e
~ Kotek  do ~ Pikul   Panie, Panowie, każdy czyta to co lubi i uznaje za stosowne! Ja czytam tylko książki... a i też mógłbym się wielu rzeczy czepiać ;)
30 listopada 2015
+3
-0
517-7ae
~ Pikul  do ~ ad vocem   Na tym polega demokracja i wolność słowa, że czytam to co mi pasuje. Jeśli taki Fakt czy GW ma większe czytelnictwo od innych to świadczy tylko, że ktoś z własnej woli to czyta te tytuły. Nie chcę żyć w państwie gdzie mi ktoś coś narzuca. Jak mam ochotę to czytam GW albo nacjonalistyczny bełkot na niezalezna.pl. I nic nikomu do tego. Pamiętaj, że aby mieć obiektywne zdanie na dany temat, nie można być "skrajnie skrzywionym" na lewo czy prawo. Jeśli chodzi o właścicieli tytułów, są to w większości spółki giełdowe, więc możesz też być ich współudziałowcem. Zachwilkę usłyszę, żeby nie jeździć Audi bo niemieckie, nie jeść szynki bo francuska, albo nie używać laptopa, bo koreański. Chłopie do czego dochodzimy??? Putin tak robi w Rosji.
29 listopada 2015
+4
-6
743-d63
~ ad vocem  do ~ Pikul   A jaki udział w rynku wydawniczym ma GN czy Gazeta Polska ? ile to będzie 0,5 % ? bo nie więcej, spójrz na nakład tych gazet. Reszta to Niemcy, Francuzi i Agora. Kolorowa prasa (obowiązkowo z programem TV), niemieckie tabloidy (np. Fakt)oraz 'niezastąpiona' Gazjeta Wybuchowa i Lisweek, to jest prasa która kształtuje opinie publiczną w naszym pięknym kraju, łże jak najęta i nie ma w niej krzty polskiego kapitału, bo choć Michnik jest Polakiem, to dla niego ważniejszy jest internacjonalizm europejski niz interes Polski. Takie proporcje w posiadaniu rynku medialnego, jak są u nas w Polsce, można porównać tylko z krajami kolonialnymi albo dyktaturami. Jak tego nie widzisz, toś w głowę cięty piórem propagandy i na rozumie szwankujesz.
29 listopada 2015
+8
-2
517-7ae
~ Pikul  do ~ az   a Niedziela, Gość Niedzielny, Gazeta Polska do kogo w takim razie? Bzdety takie opowiadasz, widać że pojęcia nie masz o rynku wydawniczym.
28 listopada 2015
+5
-5
147-d8b
~ aaa  do ~ kiero   ale będzie sobie można popatrzeć na autostradę za darmo
28 listopada 2015
brak ocen
fef-dbe
~ az  do ~ sąsiad   pewnie nie da sie już kraść do brak chetnych do roboty
28 listopada 2015
+3
-3
fef-dbe
~ az  do ~ yen   90% do niemców, a reszta do agory michnika, i mamy - cała prawda, cała dobę :-)na szczęście naiwniakow ubywa
28 listopada 2015
+11
-6
8e2-2fc
~ yen  do ~ ja   widzę, że wszystko łykasz jak pelikan
28 listopada 2015
+6
-2
8e2-2fc
~ yen  do ~ Gustek Szela   rzeszowska prasa ? lepiej byś napisał - niemiecka prasa, bo ponad 90 % prasy regionalnej w Polsce należy do podmiotów zagranicznych, w 70% do niemieckich
28 listopada 2015
+13
-3
8e2-2fc
~ yen   co słychać na A4 ? nic, znaczy się dalej wały kręcą! pieniądze które poszły na te autostrady, były większe niż Plan Marshalla dla Europy zach. po II w.ś., a i tak końca tych autostrad nie widać. Za to popadały firmy budowlane (rzecz przy takich inwestycjach niespotykana gdzie indziej), a wielu geszefciarzy wzbogaciło sie tak, że kumulacje w Lotto, to przy kasie, której się tam nachapali to śmiech
28 listopada 2015
+17
-3
558-f6f
~ ja  do ~ Gustek Szela   Robili wszystko bo była nadzieja na otwarcie jeszcze w tym roku. W międzyczasie okazało się, że w niektórych miejscach nasypy jeszcze osiadają i trzeba czekać a jak nie przestaną to trzeba by wdrożyć jakieś programy naprawcze, więc nawet jakby wszystko inne zrobili to te miejsca blokowałyby otwarcie. Zapewne część pracowników została wysłana na inne inwestycje a tutaj sobie robią normalnym tempem. Nie ma co się martwić, do maja na pewno zdążą. Tutaj filmik z przejazdu autostradą od strony Rzeszowa:
27 listopada 2015
+4
-4
e46-c32
~ xsas   haha do maja 2016 roku!
Śmiech na sali.
No ale dobra wytłumaczeniem firm bedzię, że aura zimowa nie pozwoliła na dalsze prace.
A w Białobrzegach między mostem a słynnym wiaduktem pier*ola się z drogą na odcinku 50m już miesiąc może dłużej.
Zero organizacji, zero kierownictwa, zero dobrych chęci!
"Nie dla ludzi lecz przeciwko nim!"
27 listopada 2015
+9
-3
14b-443
~ Gustek Szela   Nie tak dawno czytałem w prasie rzeszowskiej że robia wszystko aby skończyć w grudniu br.Znaczy się że oszukiwali?
27 listopada 2015
+5
-7
60f-4b5
~ kiero   walnął gdzieś płatne bramki i pojedziemy do d u p y na raki
27 listopada 2015
+5
-0
e46-c32
~ sąsiad   Mieszkam obok budowanej autostrady, muszę stwierdzić że budowlańcy chyba zapomnieli o tym "froncie", bo prace stoją, a ludzie grzęzną w błocie klnąc niemiłosiernie.
27 listopada 2015
+4
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x