Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Bezpieczeństwo w Rakszawie
Rozmiar tekstu:
AAA
RAKSZAWA
2017.11.28 09:50

Bezpieczeństwo w Rakszawie

W ubiegłym tygodniu odbyła się debata społeczna zorganizowana przez KPP w Łańcucie oraz Urząd Gminy w Rakszawie. Głównym jej tematem było bezpieczeństwo i porządek publiczny na terenie gminy Rakszawa.
Bezpieczeństwo w Rakszawie
Bezpieczeństwo w Rakszawie

Celem spotkania, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa było zwrócenie uwagi na problemy i zagrożenia z jakimi spotykają się mieszkańcy gminy Rakszawa. W debacie wzięli udział przedstawiciele lokalnych samorządów, dyrektorzy oraz pedagodzy szkół, przedstawiciele OSP, Stowarzyszeń.

Debata rozpoczęła się wystąpieniem Sekretarz Gminy - Bożeny Więcław - Babiarz, która w imieniu Wójta Gminy Rakszawa przywitała przybyłych uczestników. Następnie głos zabrał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie mł. insp. Jan Węgrzyn, który omówił strukturę organizacyjną Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie oraz przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie gminy Rakszawa w zakresie przestępstw, wykroczeń oraz zdarzeń drogowych.

Po nim głos zabrał Kierownik Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Tomasz Woś. Podziękował on uczestnikom spotkania za dotychczasową współpracę oraz zaproponował wspólne działania na rzecz szeroko pojmowanego bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

Przedostatnim punktem debaty była dyskusja oraz wnioski. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łańcucie odpowiadał na pytania oraz odnosił się do uwag zgłaszanych przez uczestników debaty. Wszystkie uwagi czy propozycje zostaną wykorzystane przez policjantów w czasie codziennych służb, a wnioski przeanalizowane.

Na zakończenie mł. insp. Jan Węgrzyn zaproponował termin debaty ewaluacyjnej i poprosił o wypełnienie anonimowej ankiety. Jej wyniki pozwolą na lepsze organizowanie podobnych przedsięwzięć w przyszłości, jednocześnie wskażą kierunki i problemy mieszkańców, które należy wziąć pod uwagę w realizacji bieżących zadań.

KPP Łańcut/Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Bezpieczeństwo w Rakszawie, 0 out of 5 based on 0 ratings
KPP Łańcut/Red dodany
 
Odsłon: 5259
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
9c9-6c2
~ D.......   A co z rodzicami wysadzającymi dzieci do szkoły podstawowej nr 1 , którzy zatrzymują się na zakazie i na dodatek przed przejściem dla pieszych.
29 listopada 2017
+3
-0
ab0-b83
~ Anna   niebezpiecznie jest ze autobusy na krzyżówce na przystanku na Łancut nie mają zatoczki,w kierunku Leżajska tak samo choć jest miejsce by zrobić zatoke
29 listopada 2017
+9
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x