Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
Barbara Czechowicz kandyduje na stanowisko wójta
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
home > Start > Aktualności > Odznaczeni przez prezydenta
Rozmiar tekstu:
AAA
WARSZAWA
2018.05.28 15:54 | aktualizacja: 2018.05.28 15:56

Odznaczeni przez prezydenta

Stanisław Panek przewodniczący rady Powiatu Łańcuckiego i Stanisław Barnat skarbnik Powiatu Łańcuckiego, z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego zostali odznaczeni przez Prezydenta Andrzeja Dudę.
Odznaczeni przez prezydenta
Odznaczeni przez prezydenta

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla rozwoju samorządu terytorialnego oraz w działalności na rzecz społeczności lokalnej. Za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego, za działalność społeczną i publiczną, za osiągnięcia w pracy samorządowej w roku 20-lecia działalności samorządów powiatowych odznaczenia państwowe otrzymało 31 samorządowców. Z terenu powiatu łańcuckiego w gronie wyróżnionych znalazło się dwie osoby. W piątek 25 maja 2018 r. w Pałacu Prezydenckim przy ul. Krakowskie Przedmieście w Warszawie Brązowy Krzyż Zasługi otrzymali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy: Stanisław Panek Przewodniczący Rady Powiatu Łańcuckiego i Stanisław Barnat Skarbnik Powiatu Łańcuckiego.

- Służba społeczeństwu to jest to, czego się Państwo kiedyś podjęliście, czego cały czas się podejmujecie, w tym roku też będziecie się zapewne w wielu przypadkach podejmowali, biorąc pod uwagę, że dla samorządu terytorialnego w Polsce jest to rok wyborczy - mówił Andrzej Duda, zwracając się do samorządowców obecnych na uroczystości w ogrodach Pałacu Prezydenckiego.

- Chcemy budować nowoczesne państwo, dlatego proszę o wsparcie w tym zakresie, bo ja mam wielką ambicję, chciałbym, żeby Polska była właśnie nowoczesnym państwem. Żeby miała nowoczesne rozwiązania ustrojowe, żeby miała dobre rozwiązania ustrojowe, żeby to były elementy, które są sprawdzone, które są wypróbowane, co do których możemy mieć pewność, że przy dobrej woli powinny dobrze funkcjonować - przekonywał Prezydent.

Red/
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Odznaczeni przez prezydenta, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red/ dodany
 
Odsłon: 5421
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
2cc-f16
~ Obywatel  Pewnie nie tylko w swoim imieniu, bardzo proszę redakcję "Łańcut GADA" o opisanie zasług tych panów.
Proszę nie odbierać mojej prośby negatywnie. Zapewne wielu mieszkańców powiatu chętnie dowie się o tych zasługach i będzie mam miło świętować razem z nagrodzonymi.
29 maja 2018
+26
-0
Ostatnio dodane komentarze
0c2-56a
~ łańcucianin   Jedyną zasługą tych panów jest to, że udaje im się trzymać stołki od kilku kadencji. Takie przywiązanie do samorządu należy nagradzać...
5 czerwca 2018
+5
-1
2cc-f16
~ Obywatel   Pewnie nie tylko w swoim imieniu, bardzo proszę redakcję "Łańcut GADA" o opisanie zasług tych panów.
Proszę nie odbierać mojej prośby negatywnie. Zapewne wielu mieszkańców powiatu chętnie dowie się o tych zasługach i będzie mam miło świętować razem z nagrodzonymi.
29 maja 2018
+26
-0
27a-189
~ lol   żadne dla gminy
28 maja 2018
+9
-0
2a8-e4a
~ zigi   dla ciebie Pan Panek
28 maja 2018
+2
-14
0d7-f40
~ s   A Panek to jakie ma zasługi dla powiatu czy gminy Żołynia?
28 maja 2018
+16
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x