Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Nowi wójtowie i drugie tury?
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2018.10.19 09:08 | aktualizacja: 2018.10.19 09:11

Nowi wójtowie i drugie tury?

Jak głosowaliście w naszych sondach przedwyborczych na burmistrza Łańcuta i wójtów z gmin powiatu łańcuckiego?
Nowi wójtowie i drugie tury?
Nowi wójtowie i drugie tury?

Miasto Łańcut

Hałka Jerzy 11,9%

Kumek Rafał 41,3%

Pilawa-Kraus Barbara 35.4%

Rupar Joanna 11,4

Łącznie oddano 1364 głosy

Gmina Łańcut

Czarnota Jakub 57,1%

Łoza Zbigniew 42,9%

Łącznie oddano 773 głosy

Gmina Markowa

Bar Tadeusz 17,5%

Kuźniar Lucjan 21,2%

Mac Mirosław 61,4%

Łącznie oddano 189 głosy

Gmina Żołynia

Dudek Piotr 61,8%

Górecki Kazimierz 12,2%

Panek Stanisław 26%

Łącznie oddano 262 głosy

Gmina Rakszawa

Rzepka Agnieszka 49,4%

Szubart Jacek 28,5%

Wróbel Stanisław 22,2%

Łącznie oddano 316 głosy


W sondach można było głosować do środy 17.10.2018 do godziny 12

Ze względu technicznych sonda na wójta gminy Czarna nie odbyła się. Przepraszamy

Dziękujemy za wspólną zabawę w sondach.

Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Nowi wójtowie i drugie tury?, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 12853
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (27)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
2b6-c2b
~ MGM  I jeszcze jedno dla przypomnienia lista hańby czyli radni, którzy głosowali za pomnikiem na plantach - dot. tych co kandydują:
1. Robert Grabowski (od Hałki)
2. Sławomir Rejman (PIS)
3. Adam Bielecki (PiS)
4. Marek Nitkiewicz (od Hałki)
5. Jolanta Kluz - Zawadzka (od Hałki)
6. Wrzesław Żurawski (PiS)
Będą oni będzie pewnie pomnik. Tym osobom mówimy wielkie NIE
19 października 2018
+34
-6
2b6-c2b
~ MGM  W moim przekonaniu najlepsza byłaby Ruparowa. Zdecydowanie najlepiej przygotowana i bardzo pracowita. W pełni popieramy. Jej wadą jest to ,że jest kobietą. Ale mam nadzieję, że Łańcut jest już przygotowany do głosowania na kobietę.
Co do innych kandydatów to uważam, że Kumek człowiek bez wyrazu - karierowicz, ale na jego wybór czekają "uśpieni" (wywaleni przez PiS) ludzi PSL I PO, żeby wskoczyć na stołki.
Pilawa - Krauz - gwiazda od kwiatków i kosmetyków. Słabiusieńka, ale pewnie elektorat PiS ją poprze, mam nadzieję, że to nie będzie decydujące
Hałka - zupełnie bezbarwny smutny Pan i nawet wieszanie setek banerów mu nie pomoże. Słaby dyrektor MOSiR pewnie burmistrz jeszcze słabszy. Głos oddany na tego Pana to głos całkowicie stracony.
19 października 2018
+26
-9
c78-248
~ michal1  też uważam że HAŁKA to najgorszy wybór.... przecież to NIC INNEGO jak KONTYNUACJA starej polityki ! nie róbcie ludziom wode z mózgu, nie są IDIOTAMI ! TYLKO I WYŁĄCZNIE osoba z ZEWNĄTRZ MOŻE ZROBIĆ PORZĄDEK !
19 października 2018
+19
-3
Ostatnio dodane komentarze
826-d10
~ Kto będzie rządził  do ~ głosuj rozsądnie   To już takie dyrdymały trzeba pisać i myśleć że ktoś w to uwierzy? Śmiech na sali.
19 października 2018
+2
-4
826-d10
~ Kto będzie rządził   Golojuch jak wygra Pilawa Kraus
Kocur jak wygra Rupar
Micke i kolesie z Rzeszowa jak wygra Kumek
Hałka jak wygra Hałka.
Wybór należy do Ciebie. Jest tylko 1 warunek. Idź na wybory.
19 października 2018
+6
-4
25b-1a3
~ XXX   Zdecydowanie najlepszą kandydatką na obsadę burmistrza jest Pani Rupar, niezwykle pracowita a jednocześnie niezwykle skromna osoba. Takich właśnie osób nam potrzeba.
Co do reszty to mizeria, brak doświadczenia samorządowego, a samo składanie kwiatków i obiecywanie gruszek na wierzbie to jeszcze za mało. Ogólnie zgadzam się z użytkownikiem MGM - masz rację co piszesz. I rzeczywiście głosowanie na Hałkę i dodam Pilawę to strata głosu
19 października 2018
+7
-6
f14-7bb
~ głosuj rozsądnie   Spotkanie wyborcze pana Kumka tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że to właściwy kandydat.Jestem pozytywnie zaskoczony frekwencją i obecnością różnych grup wiekowych.Bardzo konkretne pomysły i chęć działania ,podejmowanie dialogu to kila z wielu atutów tego kandydata.Nie będę się bardziej rozpisywał ,za kilka godzin cisza wyborcza dodam tylko że nie ważne kogo popierasz głosuj rozsądnie i idź na wybory.Dla mnie wybór jest prosty i oczywisty p.Kumek i KKW W trosce o Łańcut !!!
19 października 2018
+9
-11
842-9f6
~ Ja  do ~ ktoś z Łańcuta   A co p. Kumek zrobił do tej pory? Tylko zadymę przed wyborami. Stworzył stanowisko w SM dla siebie i kolejno dla swoich - radnych od siebie - i to jest w porządku?
Albo referendum? że niby słucha ludzi? hahaha. Z kim nie rozmawiam, to każdy śmieje z tych pytań. Wywalić tyle pieniędzy na przeprowadzenie referendum, żeby zadać ludziom pytanie, czy chcą więcej miejsc parkingowych?
Jak dla mnie duszo szumu robi koło siebie, a przez 4 lata ani widu ani słychu tylko bezpiecznie siedział sobie w SM, w której co zrobił?
19 października 2018
+10
-7
5cb-b70
~ Vickers   Rupar, Pilawa i Hałka to jedno i to samo. Komuś zależy na utrzymaniu takiego układu w UM.
19 października 2018
+9
-6
87d-450
~ Filc Guma  do ~ gosc   A już miałem dać łapkę w górą a tu taki "zonk" na kogo oddam głos! Miało być merytorycznie a wyszło sponsorowane.
19 października 2018
+3
-1
c78-248
~ michal1  do ~ gosc   też uważam że HAŁKA to najgorszy wybór.... przecież to NIC INNEGO jak KONTYNUACJA starej polityki ! nie róbcie ludziom wode z mózgu, nie są IDIOTAMI ! TYLKO I WYŁĄCZNIE osoba z ZEWNĄTRZ MOŻE ZROBIĆ PORZĄDEK !
19 października 2018
+19
-3
228-d94
~ ktoś z Łańcuta   Głosuje na Kumka młody człowiek może On coś zmieni wiem że dużo ludzi idzie głosować na.P.Kumka liczę że on zmieni ten zamulony Łańcut myślę że ten człowiek bedzie dobrym przedstawicielem Łancuckiej ziemi oddajmy głos na człowieka młodego trzymam kciuki za P.Kumka i bede rozmawiać z.ludźmi żeby Panu zaufali Pozdrawiam
19 października 2018
+10
-10
e63-df8
~ aserty   Przecież Ruparowa, Pilawa i Hałka to jedno i to samo grono wzajemnej adoracji,a startują w trójkę żeby tylko Kumek nie doszedł do władzy i nie zrobił porządku w tym barłogu.
19 października 2018
+13
-5
925-8fd
~ xyz   Niech wygra ŚWIEŻOŚĆ
19 października 2018
+6
-3
8a6-1df
~ pezdioch  do ~ gosc   jesteś pan z komitetu hałki, najgroszy kandydad z nich wszystkich najgorsza kampania, jego gazetka to kabaret i banery tez...jak ktos juz pisze ze jest znakomitym burmistrzem na banerach to juz mówi samo za siebie jest wręcz żenujące...
19 października 2018
+15
-2
3ee-d29
~ gosc   Podsumowanie bo jutro już nie wolno:
SONDA - przypomnę 4 lata temu do drugiej tury art. w łg 24.11 Kumek 69,2%, Gwizdak 30,8% - wynik: Gwizdak
KAMPANIA - trochę nudna i monotonna, żaden kandydat mnie nie zaskoczył. Każdy obiecuje praktycznie to samo więc nie obietnice zadecydują o wygranej
KANDYDACI - w kolejnych wyborach czekam na prawdziwego kandydata ze znajomościami i kontaktami z decyzyjnymi ludźmi, z kontaktami za granicą, z umysłem otwartym na innowacyjność, marketingowca z pomysłami (chyba jednak wystartuję). Potrzebna jest wizja rozwoju miasta na 20 - 30 lat, a nie wizja budowy czy naprawy drogi na odcinku 300 m, bo to nie wizja tylko bieżące działania. To nie o taką decyzyjność chodzi i nie pomoże w tym (bez urazy) doktorat Pana Kumka. Żaden kandydat takiej wizji nie ma i wg mnie żaden nie zrobi w najbliższej 5-letniej kadencji nic spektakularnego dla Miasta i mieszkańców.
OCENA KAMPANII - kolejność alfabetyczna (w nawiasie moja ocena w skali od 1 do 5)
Hałka - (3) - za najlepszą kampanię z zaznaczeniem, że wszystkie były złe, ale ta była przynajmniej intensywna. Zdjęcia mogłyby być lepsze ale to kwestia gustu. Będzie na 2 miejscu po I turze i później wygra podobnie jak Gwizdak 4 lata temu.
Kumek - (1) - za butę, nie przekonanie mnie do swojej determinacji dla dobra mieszkańców. Ten poziom to determinacja pod nazwą parcia na władzę (co się chłopu dziwić - to już 3 podejście) no i ta szturmówka zdzierająca plakaty i niszcząca banery to chyba jednak była Jego. To zdjęcie jego głowy w szponach orła z Godła Państwowego - żenada podlegająca troszeczkę pod zniewagę symbolu narodu. No i ten jego podnóżek Mac - chłopaczyna wypłynął spod skrzydełek tatusia i będzie na bezczelnego świat naprawiał nie mając pojęcia o polityce i życiu. Mimo to uważam, że podobnie jak 4 lata temu Kumek wygra I turę ale polegnie w II rundzie przez KO.
Pilawa - Krauz (1) - myślę, że będzie na 3 miejscu no i nie załapie się na 2 turę. Kampania bez kampanii to nie kampania więc trudno cokolwiek opisywać. Ciekawe ile ludzi pójdzie zagłosować na PiS ? Oceniam, że uzyska 18-20%. Tak naprawdę to nawet to obiecywanie tak do końca Pani nie wyszło więc o realizację to bym się bardzo bardzo obawiał.
Rupar (1) - podobnie jak wyżej i do tego taka sugestia - kościół wszystkiego nie załatwi jak parę lat temu. Tutaj wynik będzie w okolicach 12 - 15 % czyli 4 miejsce. Przypisywanie wyłącznie sobie w kampanii 4 letniej pracy całego urzędu to przesada. Zosia samosia - sama załatwiła środki, sama je wydatkowała i sama je rozliczyła iiiii za budżet odpowiada Burmistrz. Trochę sie to kupy, że tak powiem, nie trzyma.
MÓJ GŁOS - oddaję go na Hałkę w obu turach
DLACZEGO? - przynajmniej będę miał gwarancję, że nie przyjdzie oszołom, który 4 lata będzie się zajmował rozliczaniem Gwizdaka, a w 5 roku kadencji będzie robił kampanię do reelekcji.
Pozdrawiam wszystkich i nawołuję - przede wszystkim skorzystajmy z naszego prawa i GŁOSUJMY. DO ZOBACZENIA w niedzielę przy urnach.
DO USŁYSZENIA (albo raczej poczytania) w poniedziałek na forum.
19 października 2018
+10
-20
3ee-d29
~ gosc  do ~ głosuj rozsądnie   Nawet nie wiem jak podsumować te wypociny ,,ja i cała moja rodzina i znajomi'' buhahhahahhahaha. Już widzę porządnego skutecznego Burmistrza, który się będzie pytał ludzi co ma robić. buhahhahhaa
19 października 2018
+8
-4
3ee-d29
~ gosc  do ~ MGM   Weź sobie kurde ten pomnik zbuduj na podwórku - nie wiem jak inni ale dzięki Tobie ja mam dość pomników na 5 lat.
19 października 2018
+12
-1
3ee-d29
~ gosc  do ~ x   Jacy młodzi ludzie? Kumek był młodym kandydatem ale 12 lat temu. Rzepka jest młoda ??? chyba patrzyłeś na fotoshopa??? Dla mnie młody to tak do 35 lat. Później jest się ewentualnie młodszym od innych kandydatów
19 października 2018
+5
-3
2b6-c2b
~ MGM   I jeszcze jedno dla przypomnienia lista hańby czyli radni, którzy głosowali za pomnikiem na plantach - dot. tych co kandydują:
1. Robert Grabowski (od Hałki)
2. Sławomir Rejman (PIS)
3. Adam Bielecki (PiS)
4. Marek Nitkiewicz (od Hałki)
5. Jolanta Kluz - Zawadzka (od Hałki)
6. Wrzesław Żurawski (PiS)
Będą oni będzie pewnie pomnik. Tym osobom mówimy wielkie NIE
19 października 2018
+34
-6
3ee-d29
~ gosc  do ~ michal   To nie trzeba było marnować czasu tylko wziąć się do roboty.
19 października 2018
+3
-0
2b6-c2b
~ MGM   W moim przekonaniu najlepsza byłaby Ruparowa. Zdecydowanie najlepiej przygotowana i bardzo pracowita. W pełni popieramy. Jej wadą jest to ,że jest kobietą. Ale mam nadzieję, że Łańcut jest już przygotowany do głosowania na kobietę.
Co do innych kandydatów to uważam, że Kumek człowiek bez wyrazu - karierowicz, ale na jego wybór czekają "uśpieni" (wywaleni przez PiS) ludzi PSL I PO, żeby wskoczyć na stołki.
Pilawa - Krauz - gwiazda od kwiatków i kosmetyków. Słabiusieńka, ale pewnie elektorat PiS ją poprze, mam nadzieję, że to nie będzie decydujące
Hałka - zupełnie bezbarwny smutny Pan i nawet wieszanie setek banerów mu nie pomoże. Słaby dyrektor MOSiR pewnie burmistrz jeszcze słabszy. Głos oddany na tego Pana to głos całkowicie stracony.
19 października 2018
+26
-9
fd5-bd0
~ PIOTR   Pewno zostanę zminusowany przez zwolenników Pana Kumka lub przez niego samego.Ale czy to dobry gospodarz mam wątpliwości?naobiecywał w ulotkach mieszkańcom gruszek na wierzbie.remonty kapitalne ulic. Ciekawe z kąd na to weżmie Pan Kumek pieniądze? i czy kadencji mu wystarczy?A czy Pan Kumek wie o zadłużeniu miasta?dlaczego w kampanii o tym nie powiedział?to chyba nie wygodny temat,Tak samo nonsensem jest obniżenie opłat za wodę miasto nie ma takich kompetencji prawnych,każdy o tym wie.A co Pan kumek zrobił dla miasta dotychczas?nic!!! odezwał się tylko przed wyborami by złożyć wniosek o referendum.Mnie Pan kumek nie przekonuje te obietnice jakie złożył są nierealne.Pozdrawiam
19 października 2018
+22
-16
e60-9b6
~ Picard11   Z sondażu wynika że w drugiej turze zapewne będzie pan Kumek i Pilawa Kraus. Należy zrobić wszystko by w drugiej turze nie wygrały NAWIEDZONE BABY Z PIS, bo pomnik Kaczora na plantach, władza proboszcza to będzie jedna z pierwszych ich decyzji! Apeluję do wszystkich osób mających trochę wyobraźni, albo mamy miasto Kościelno-Partyjne albo rozwijamy się, inwestujemy w budownictwo, infrastrukturę, transport i przyjazne zwykłemu człowiekowi miasto. Nie ma ludzi idealnych ale są osoby gwarantujące dalszy rozwój. Wszystko w waszych rękach, pójdźmy wszyscy głosować!
19 października 2018
+20
-11
bc5-e30
~ x  do ~ ciekawy   Struktury na które wójt liczy mocno podzielone. już nie te czasy, by budżetówka, gospodynie wiejskie, strażacy itp. szły masowo za umiłowanym przywódcą z Wysokiej.
Ludzie na szczęście mają swój rozum i nie wierzą w toporną reżimową propagandę w myśl której Łoza to jedyna gwarancja rozwoju.

19 października 2018
+9
-4
b86-da2
~ ciekawy   Pan Łoza może mieć duży problem. Postawił na towarzystwo, w którym czuje się swojo, KGW, OSP czy zespoły ludowe. Zapomniał, że przez cztery lata pojawiło się dużo młodych wyborców a ci jak się słyszy chcą w zdecydowanej większości głosować na Czarnotę. I może się okazać, że wynik będzie inny niż 4 lata temu. R.Kumek może i wejdzie do drugiej tury ale, możliwości poszerzenia elektoratu poza tym, który go poprze w pierwszej turze ma niewielkie.
19 października 2018
+9
-2
09e-479
~ głosuj rozsądnie   Czas na realne pozytywne zmiany ,czas na porządnego gospodarza miasta które pod jego wodzą będzie się rozwijać.Łańcut to nie tylko burmistrz i radni ale przede wszystkim mieszkańcy i to oni powinni mieć prawo głosu i móc decydować o sobie i swoim mieście.Aby tak się stało trzeba iść na wybory i wybrać mądrze.
Dziś wybieram się do MDK na spotkanie z panem Kumkiem i choć dla mnie to kwestia formalna ,bo ja i cała moja rodzina oraz znajomi będziemy głosować na niego i KWW W trosce o Łańcut to zachęcam niezdecydowanych by przyjść i posłuchać.A w niedziele pełna mobilizacja ,wszyscy do urn !!!
19 października 2018
+13
-10
8a6-1df
~ pezdioch   niestety pokolenie 60+ raczej w sondy w tym serwisie sie nie bawiło a ono pójdzie i odda w 90% głos na stare tematu i na PiS takze.
Klapki zostawiamy w domu a nie nosimy na oczach :D
19 października 2018
+11
-2
bc5-e30
~ x   W większości gmin powiatu łańcuckiego wygrywają młodzi kandydaci
Markowa - MAC
Rakszawa - RZEPKA
m. Łańcut - KUMEK
g. Łańcut- CZARNOTA
Czas na nowe pokolenie! Brawo
Idziemy na wybory głosujemy na młodych !
19 października 2018
+17
-18
692-1e0
~ michal   oby wygrał Kumek i Czarnota.... już 4 lata temu tak powinno byc ! rozumiem że mamy wolne wybory, ale chyba nikt nie ma wątpliwości,że to były KOLEJNE 4 LATA ZMARNOWANE !!! CZAS NA zmiany!
19 października 2018
+21
-17
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x