Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
home > Start > Aktualności > "Same się posprzątały"
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2018.10.25 11:24 | aktualizacja: 2018.10.25 11:25

"Same się posprzątały"

W nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru zalegających od dłuższego czasu śmieci na osiedlu Trześnik w Łańcucie. Jak to wygląda teraz?
"Same się posprzątały"
"Same się posprzątały"

Jak informuje nas Czytelniczka - “piętrząca się góra śmieci zalegała w tym miejscu od wiosny"

Wczoraj po naszej i Czytelniczki interwencji ŁZK posprzątał miejsce pożaru.

Zdjęcia wykonane wczoraj rano w galerii

Red
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
"Same się posprzątały", 3.0000 out of 5 based on 2 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 11797
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (23)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
afb-ae1
~ Romek  do ~ bażant   Pewnie nie zrozumiałeś co napisałem . Kłamstwo dotyczy jednego zdania, w którym piszesz, że mieszkańcy okolicznych domów jednorodzinnych podrzucili śmieci. Otóż to nie oni podrzucili, tylko mieszkańcy osiedla na wiosnę obcięli suche gałęzie śliwy i wynieśli tam gdzie leżą, bo co mieli z nimi zrobić. Więc nie szukaj winnych bałaganu tam gdzie ich nie ma.
29 października 2018
brak ocen
e9c-8ff
~ zMarsa   Trześnik to w poprzednim systemie był osiedlem i wtedy nazywało się Lumumby. Obecnie to każdy blok to oddzielna Wspólnota Mieszkaniowa. Każda zarządza się sama, lub Zarządcę któremu to działanie zlecono.
27 października 2018
brak ocen
62d-ae5
~ bażant  do ~ Romek   To zapraszam na śmietnik obok zobaczyć.Tam też jest pożądek? Mieszkancy osiedla płacą za wywuz śmieci i utrzymanie czystości na osiedlu.To nie mieszkańcy są od tego aby dochodzić kto odciął śliweki,widzę że świetnie się w tym orientujesz.A jednak leżą tam od wiosny A Ty nic.
27 października 2018
+0
-3
afb-ae1
~ Romek  do ~ gosc   Cytat z Twojej wypowiedzi jest kłamstwem : "...śmieci nigdy tam nie zalegały tylko gałęzie, które zwlekli tu mieszkańcy okolicznych domów jednorodzinnych...". Przy bloku, nie będę podać numeru, rosną dwie śliwy, więc podejdź i sprawdź czy nie zostały obcięte i jak chcesz to "przywlecz" sobie te gałęzie i dopasuj. Wtedy miej odwagę przeprosić za kłamstwo. Od ludzi z domów jednorodzinnych śmieci komunalne, segregowane i gałęzie, trawa odbierane są w ramach opłaconego ryczałtu spod posesji, więc nikt o zdrowych zmysłach nie będzie "zwlekał" do śmietnika na osiedlu, bo może wynieść przed swoje ogrodzenie.
26 października 2018
+3
-1
c4b-0d4
~ Maczka   Nie lepsza jest sytuacja na Maczka. Może śmieci aż tak nie zalegają ale ŁZK co chwila grzmi na mieszkańców osiedla o nie sortowane śmiecie tylko nikt nie widzi tej pielgrzymki osób przeszukujących śmietniki. Do 6.00 grzebie już jeden pan, odchodzi. 06.02 podchodzi następny rozwalający worki...
26 października 2018
+2
-1
62d-ae5
~ bażant  do ~ prawda   Nie jest przecież tajemnicą kto pisze Ja sie nie boje mówic jak jest!Droga Prawdo taka jest smutna prawda!!! Nie łudzi ludzi magicznym słowem rewitalizacja!!! Rewitalizacja trawnika nas czeka jedynie.większość założeń planu została zanegowana przez mieszkańców bo nawet nie umiecie na planach zgodnie z prawem budowlanym śmietnika zaplanować.Zapraszam da spotkanie z mieszkańcami Trzesnika to może ludzie sami się wypowiedzią.I opowiedzą jak cudownie przez te wszystkie lata dbaiście o osiedle.
26 października 2018
+2
-3
d34-b77
~ prawda  do ~ bażant   Obecnie jest opracowywany projekt odnowy osiedla (zieleń, uliczki, itp.) spokojnie nie wszystko na raz. Chociaż jak przyjdzie pan Kumek, według obietnic, to będzie pstryk i znajdziemy się jakby w środku Los Angeles.
25 października 2018
+2
-3
d34-b77
~ prawda  do ~ bażant   Ten komentarz jest przyszłej radnej pani Karoliny Pill-Sowy. To samo pisze ze swojego konta na fb łańcut-gada. Zapewne to pani rozdmuchała całą sytuacje w internecie. Prawda jest taka, że śmieci leżały tylko parę dni. Jest sezon grzewczy, ktoś mógł wyrzucić popiół i się zajęły śmieci. Przykład - jak z igły można zrobić widły. Na pewno chce Pani zwalić winę na obecną władzę, co uważam za chore. Przykre, że do takich historii zdolne są osoby, które będą decydować o losach Miasta. Teraz będzie Pani miała okazję się wykazać, liczę, że na ulicach nie będzie ani jednego śmietka!! Powodzenia!!
25 października 2018
+6
-4
b56-27f
~ Janek   Oto najlepszy przykład dziennikarstwa na Łańcut Gada. Hałka i Rupar ogłaszają poparcie dla B. Pilawy - Kraus (obiektywnie niezwykle ważna informacja) a Łańcut Gada pisze o "śmieciach". Od dawna wiadomo, że redakcja tego portalu sprzyja Kumkowi i PSL. Wstyd. Wstyd.
25 października 2018
+6
-7
62d-ae5
~ bażant   Wszystkim obrońcom strony.miasta w tej sprawie zapraszam na Trześnik na śmietnik w kolejnym punkcie gdzie stoją.kosze na śmierci między blokiem 3-4 Co tam jest porządek? Skoro miasto nie potrafi przez tyle lat zbudować zamykanych stref na kosze na śmieci to niech sprząta za tych co po nocach śmieci podrzucają. Sam Pan KUMEK był i zgłaszał problem zaniedbanego osiedla na swoim spotkaniu wyborczym.Miasto jak dotychczas tylko podatki i opłaty z Trześnika zbierało Ale nie dba o nie.Póki nie zmoeni się układ rządzący w mieście nic się nie zmieni.
25 października 2018
+7
-5
425-4e4
~ SK   Tak to wyglada teren wokoło jednej firmy z Moscin Dziw bierze ze kontrole z inspekcji środowiska nic z tym nie zrobiły... Nie wspomnę o górach piasku z nielegalnej piaskowni który sobie leży tu i uwdzie i Wszystko jest git
25 października 2018
+1
-0
c87-4c2
~ Kwas Fosforowy V  do ~ pawlo   Jak gościu tu nie mieszkasz to się nie wypowiadaj , mieszkam tu 15 lat i kosze są wywożone raz na tydzien co jest rzadkością najczęściej na 2 . Takie widoki są po 3 dniach po wywozie...
25 października 2018
+1
-1
3d5-e1f
~ Chetny   Brudny Lancut, w Przeworsku to jest porządek. Jak sobie nie radzicie to mozemy wam tam posprzatac. biedaki lancuciaki
25 października 2018
+2
-8
9b0-164
~ pawlo  do ~ hallo   Za cały ten burdel odpowiadają okoliczni mieszkańcy. Znając życie kontenery są zapełnione jedynie do połowy, klapy pojemników się domykają, a że się ręki ludziom podnieść nie chce to śmieci wywalają obok. Później potrafią tylko narzekać, że brud, smród itp. Powyrzucane śmieci koło kontenerów jak i w okolicy świadczą o mieszkańcach, nie o władzy czy zakładzie komunalnym.
Jakoś właściciele prywatnych posesji nie wyrzucają śmieci koło koszów, bo oni tam dbają o porządek, a na osiedlach niestety liczą na służby miejskie i robią syf jak tylko można.
25 października 2018
+9
-3
af9-4f4
~ jasny gwint   Jakos nie słychać żeby ktorys z kandydatów na burmistrza mówil cos o Trzesniku. To osiedle na drodze dojazdowej do autostrady a wyglad blokow włodarzom miasta chluby nie przynosi. Co sobie mysla turyści o Łańcucie skoro vis vi zamku i parku stoi osiedle z takimi obdartymi blokami. Tam mieszkaja sami emeryci a oni starac sie o dotacje nie maja sił ani wiedzy. Jest program termomodernizacja Kumek albo Pilawa Krauz powinni się wypowiedziec w tej kwesti i cos działac bo ściach na maxa
25 października 2018
+4
-5
af9-4f4
~ jasny gwint  do ~ lokals   tylko z pewnością nie ten z PSL
25 października 2018
+5
-6
8a6-1df
~ pezdioch  do ~ gosc do moderatora   mieszkasz niedaleko to sobie podejdz i zobacz :]
25 października 2018
+2
-1
3ee-d29
~ gosc do moderatora   Jak się pisze, że się posprzątało to należałoby pokazać zdjęcia jak się posprzątało bo tego wymaga podstawowa zasada jakiegokolwiek rzetelnego dziennikarstwa. No chyba, że to nie ten adres.
Chyba zgłoszę to do władz miasta bo to na bank ich wina.
25 października 2018
+1
-4
3ee-d29
~ gosc   Jak zwykle wszyscy najbardziej poinformowani. Szkoda mi Was. Proponuję sprawdzić czy nie siedzicie na widelcu - ostrym do góry bo wtedy BURAKI z Was wychodzą. Akurat mieszkam w pobliżu i wiem, że śmieci nigdy tam nie zalegały tylko gałęzie, które zwlekli tu mieszkańcy okolicznych domów jednorodzinnych. Zgadnijcie dlaczego ostatnio pojawiły się tam śmieci - bo bo bobo spalił jakiś DEBIL pojemniki wyrzucając do nich gorący popiół. Jakoś nie widziałem, żeby Burmistrz albo Prezes ŁZK specjalnie jechał tam żeby podpalić śmietniki. Sami buraki (tak to Wy - mieszkańcy) niszczycie mienie miasta i jeszcze narzekacie, że miasto za wolno po Was sprząta. A śmieci na zdjęciu to śmieci pozostawione przez mieszkańców od piątku do wczoraj - Wczoraj ŁZK postawił nowe pojemniki i zabrał śmieci i pozostałości z pożaru. Macie z tym jakiś problem ??? Napiszcie do przyjaciółki, a nie męczycie to forum. A najlepiej to weśta się do jakiejś roboty, a nie tylko, narzekać, że źle, że władza nieudolna i nic nie robi, że zimno, że gorąco, że głośno, że cicho, że się nic nie dzieje, że za dużo się dzieję itd, itp.
25 października 2018
+14
-7
7fa-a3c
~ lokals   I dlatego 4 listopada należy iść na wybory - w programie jednego z kandydatów jest zrobienie porządku w ŁZK.
25 października 2018
+3
-9
b41-283
~ mieszkaniec   chyba wiecie kto jest prezesem LZK? pewnie raczaj kto byl
25 października 2018
+4
-4
c09-49c
~ hallo  do ~ bażant   Właściciel garażu fakturę za naprawe instalacji elektrycznej powinien wysłać do urzędu miejsckiego bo to UM odpowiada za cały ten burdel.
25 października 2018
+8
-6
f24-d59
~ bażant   Tyle interwencji i proszenia by uprzątnąć. Gdyby nie ten syffff może pożar nie zniszczył by 4 pojemników na śmieci i instalacji elektrycznej garażu obok.Teraz miasto postawiło 2 nowe kosze .A 2 pozostałe niech sobie wspólnoty same odkupią,A właściciele garaży sami naprawą.Ta to właśnie obecne władze miasta dbają o mieszkańców.
25 października 2018
+7
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x