Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Otwarcie tunelu w Łańcucie!
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
Rzeka Sawa przekroczyła stan alarmowy
Nowy punkt na mapie męskiego stylu
home > Start > Aktualności > Nowe drogi w gminie
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA ŁAŃCUT
2018.11.21 14:00 | aktualizacja: 2018.11.21 14:44

Nowe drogi w gminie

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z rezerwy celowej budżetu państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych Kraczkowa i Sonina zyskały nowe odcinki dróg. Z w/w środków w trakcie realizacji są również drogi "Pod Gaj" w Handzlówce oraz "Pańska" w Rogóżnie.
Nowe drogi w gminie
Nowe drogi w gminie

Wczoraj zostały odebrane drogi "Koło Rejmana" w Soninie oraz "Budy" w Kraczkowej, których przebudowa została dofinansowana ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z rezerwy celowej budżetu państwa będącej w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. W odbiorze dróg w Soninie i Kraczkowej uczestniczył wójt gminy Jakub Czarnota, sołtysi Barbara Czechowicz i Kazimierz Bem oraz radni Beata Wójcik, Joanna Murias i Marcin Kisała.

Droga w Soninie - ponad 100 m nawierzchni asfaltowej o szerokości 3 m. Koszt przebudowy wyniósł ponad 200 tys. zł, z czego dofinansowanie to prawie 150 tys. zł.

Droga w Kraczkowej - prawie 1 km drogi asfaltowej o szerokości 3 m. Koszt przebudowy wyniósł prawie 1 mln zł, z czego dofinansowanie to prawie 800 tys. zł. Dzięki inwestycji przejazd jest znacznie łatwiejszy. Do wykonania pozostał jeszcze tylko odcinek o długości ok. 250 m. Po jego wykonaniu droga ta połączy drogę gminną publiczną "Działy Zachodnie" z drogą powiatową Malawa - Kraczkowa.

Red/UG Łańcut
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Nowe drogi w gminie, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red/UG Łańcut dodany
 
Odsłon: 9934
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (14)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
022-62e
~ totti  Drogi to były zaplanowane jeszcze za starego wójta
21 listopada 2018
+40
-5
42b-c58
~ mieszkaniec  Podziękujcie poprzedniemu wójtowi, ale chyba nawet nie mieli tyle przyzwoitości żeby Go zaprosić.
21 listopada 2018
+34
-3
ddc-180
~ lolo  No właśnie, jest bardzo medialnym: wykreował w mediach opinie o sobie jako zbawcy Handzlówki, taki aktywny tyle zrobił dla wsi, dzięki niemu Handzlówka to zrobiła , tamto zorganizował. A prawda jest taka, że już wcześniej byli w Handzlówce ludzie, którzy tą aktywność wzniecali, robili wiele ale nie sprzedawali swej działalności w mediach, bo robili to DLA LUDZI. I dalej to robią nie pchając się na intratne eksponowane stanowiska, są po prostu mniej medialni, i za to im brawo.Nie sfotografuję się przy tym czego nie zrobili jak to medialni ludzie teraz robią
22 listopada 2018
+26
-3
Ostatnio dodane komentarze
2cc-f16
~ Andrzej   Zdjęcie 3 - studzienki są rewelacyjne.
23 listopada 2018
+4
-0
2c3-f3e
~ lolo   Mogli by przynajmniej odśnieżyć ładnie na zdjęcia do notatki. Czyli nowa droga a z odśnieżaniem na bakier jak zwykle.
23 listopada 2018
+0
-2
d20-71a
~ obserwator  do ~ stary obserwator   oczywiście to była prowokacja
dość dobrze się orientuję jak wyglądają sprawy inwestycji
jeżeli chodzi o nick to używam go wtedy jak coś zaobserwuję i to był ten przypadek
22 listopada 2018
+1
-1
a4f-228
~ ...   Wszyscy wiemy, że to nie Czarnota wygrał wybory a Łoza je przegrał. Chłopak jest wójtem to niech odbiera drogi, taka jego praca i dajcie mu ją wykonywać.
22 listopada 2018
+2
-5
1a2-13a
~ R.  do ~ mieszkaniec   Zaprosić na co? To nie było wielkie otwarcie z przecinaniem wstęgi i pokropieniem. Odbiór inwestycji to normalna praca, którą właśnie mają wykonywać władze. Nikt tam nie pisze, że to zasługa nowego wójta. Trochę czytania ze zrozumieniem.
22 listopada 2018
+6
-5
1a2-13a
~ R.  do ~ stary obserwator   Zarejestruj sobie nick to nikt się nie będzie pod Ciebie podszywał...
22 listopada 2018
+1
-1
3fd-def
~ stary obserwator  do ~ obserwator   OBSERWATOR nie dość że podszywasz się pod nick kogoś innego to jeszcze głupoty piszesz chcąc się chyba komuś podlizać, co ci nie bardzo wychodzi.
22 listopada 2018
+1
-2
1a2-13a
~ R.   To bardzo dobrze, że byli i są tacy ludzie którym się chce coś robić dla innych. Uważam, że inni powinni się o tym dowiadywać i brać z nich przykład. Właśnie ludzie, którzy robią coś dla innych powinni zajmować "intratne eksponowane stanowiska". Informowanie o swoich działaniach według mnie może tylko pomóc. Świetnym przykładem jest wprowadzenie od tej kadencji transmisji wideo obrad rad gmin, powiatów itd. Ludzie wreszcie dowiedzą się co robią osoby wybrane przez nich na swoich przedstawicieli.
22 listopada 2018
+5
-1
ddc-180
~ lolo  do ~ R.   No właśnie, jest bardzo medialnym: wykreował w mediach opinie o sobie jako zbawcy Handzlówki, taki aktywny tyle zrobił dla wsi, dzięki niemu Handzlówka to zrobiła , tamto zorganizował. A prawda jest taka, że już wcześniej byli w Handzlówce ludzie, którzy tą aktywność wzniecali, robili wiele ale nie sprzedawali swej działalności w mediach, bo robili to DLA LUDZI. I dalej to robią nie pchając się na intratne eksponowane stanowiska, są po prostu mniej medialni, i za to im brawo.Nie sfotografuję się przy tym czego nie zrobili jak to medialni ludzie teraz robią
22 listopada 2018
+26
-3
1a2-13a
~ R.   Wójt Czarnota jest bardzo medialnym człowiekiem i dzięki temu ludzie dowiadują się co się dzieje w ich otoczeniu. W dzisiejszych czasach, gdzie każda gmina ma stronę WWW, profil na Facebooku itp. takie informowanie ludzi powinno być standardem. W każdym urzędzie jest zatrudniona osoba odpowiedzialna za promocję i kontakt z opinią publiczną, ale ich działania pozostawiają wiele do życzenia. Oby tak dalej Panie Wójcie!
22 listopada 2018
+5
-14
42b-c58
~ mieszkaniec   Podziękujcie poprzedniemu wójtowi, ale chyba nawet nie mieli tyle przyzwoitości żeby Go zaprosić.
21 listopada 2018
+34
-3
022-62e
~ totti  do ~ obserwator   Drogi to były zaplanowane jeszcze za starego wójta
21 listopada 2018
+40
-5
d2e-41b
~ obserwator   No no, dopiero co przeliczono głosy, a już efekty widać na drogach...
21 listopada 2018
+7
-23
9c2-c6d
~ gmo   Gratulacje! Od razu coś się dzieje. A w gminie Żołynia cisza....sza....
21 listopada 2018
+4
-19
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x