Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Tragiczny wypadek, zmarła jedna osoba
72-latek zgubił pieniądze
Zespół "Wilki" zagra w Łańcucie
Damian Szubart nowym Burmistrzem
home > Start > Aktualności > Wykorzystano 1,5 mln złotych
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA ŁAŃCUT
2018.12.31 14:32 | aktualizacja: 2018.12.31 15:02

Wykorzystano 1,5 mln złotych

Jeszcze przed zakończeniem roku budżetowego 2018 odebrano roboty przy drogach w Cierpiszu, Handzlówce, Rogóżnie i Wysokiej
Wykorzystano 1,5 mln złotych
Wykorzystano 1,5 mln złotych

W Cierpiszu droga "Dubielówka" i "Poręba" zyskały oświetlenie, w Handzlówce oprócz drogi "Pod Gaj" dofinansowanej ze środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z rezerwy celowej budżetu państwa nawierzchnię asfaltową zyskała droga od kościoła do cmentarza oraz droga "Równina". Przy drodze "Pańska" w Rogóżnie na długości 990 m odmulano rowy i umacniano ich korytkami i płytami ażurowymi oraz uzupełniano pobocza - również przy dofinansowaniu z budżetu państwa. Droga "Kawałki" w Wysokiej natomiast zyskała asfalt na długości 105 m.

- Dużym wsparciem są dla nas środki z rezerwy celowej budżetu państwa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Do wojewody złożyliśmy już wnioski na kolejne trzy drogi. Liczymy na to, że inwestycje zostaną zrealizowane w przyszłym roku. Poprawa stanu dróg będzie jedną z kluczowych spraw planowanych do realizacji na najbliższy rok - mówi wójt Jakub Czarnota

Poza dofinansowaniem z budżetu państwa, które wyniosło prawie 900 tys. zł, na wymienione inwestycje gmina Łańcut wydatkowała kwotę ponad 500 tys. zł, co w całości daje prawie 1,5 mln zł na inwestycje drogowe w gminie Łańcut.

Promese na remont dróg w Rogóżnie i Handzlówce otrzymał 4 września poprzedni wójt Zbigniew Łoza.

UG Łańcut/Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Wykorzystano 1,5 mln złotych, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
UG Łańcut/Red dodany
 
Odsłon: 5378
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
5a7-dfa
~ WszystkoŁOZA  Chwali się JakobCzarnota a wiadomo, że to wszystko są projekty Łozy. Ale wiadomo wiadomo, że dusza redaktorska jest w ciele i umyśle wójta Czarnoty i jak przeleci nad urzędem samolot to napiszą tu i tam, że "rozwój awioniki w Gminie postępuje szybko i nabrał prędkości" :)
31 grudnia 2018
+21
-8
Ostatnio dodane komentarze
2a6-9f4
~ Michas   Oj boli widzę boli utrata władzy w gminie... Co się dziwić... 20 lat władzy i człowiek uważał że gmina należy do niego... Mam dla Was zła wiadomość, do władzy i tak już nie wrócicie, nawet gdybyście Czarnota wywiezli do Chin.
1 stycznia 2019
+6
-8
354-dc7
~ ttt  do ~ WszystkoŁOZA   w którym miejscu czarnota się chwali tymi inwestycjami? jprld co za rak
1 stycznia 2019
+3
-9
5ce-98f
~ abgs   parcie na szkło to ma
31 grudnia 2018
+14
-3
5a7-dfa
~ WszystkoŁOZA   Chwali się JakobCzarnota a wiadomo, że to wszystko są projekty Łozy. Ale wiadomo wiadomo, że dusza redaktorska jest w ciele i umyśle wójta Czarnoty i jak przeleci nad urzędem samolot to napiszą tu i tam, że "rozwój awioniki w Gminie postępuje szybko i nabrał prędkości" :)
31 grudnia 2018
+21
-8
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x