Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Wkrótce otwarcie tunelu w Łańcucie
Wypadek, 3 ranne osoby
Nastolatka została odnaleziona [Aktualizacja]
Śmiertelny wypadek w Markowej [AKTUALIZACJA]
home > Start > Aktualności > Co się wydarzyło w Cierpiszu?
Rozmiar tekstu:
AAA
CIERPISZ
2019.01.02 09:58

Co się wydarzyło w Cierpiszu?

W poniedziałek w lokalnym ośrodku centrum kultury mieszkańcy Cierpisza wstawili się za pracującą tam osobą bo jak myśleli została zwolniona. Chcieli aby nadal tam pracowała. Na miejsce wezwano policje.
Co się wydarzyło w Cierpiszu?
Co się wydarzyło w Cierpiszu?

Do naszej redakcji dostaliśmy informacje od anonimowych Czytelników, że w lokalnym ośrodku kultury doszło do przepychanek z pracownikami Centrum Kultury z Mieszkańcami, którzy myśleli, że pracująca tam osoba została zwolniona przez dyrektora centrum kultury gminy Łańcut. Mieszkańcy wstawili się za tą osobą.

Jak się dowiedzieliśmy pracującej tam osoba nie została zwolniona. Osobie została przedstawiona nowa umowa, jednak do tamtej pory jej nie podpisała. Do rękoczynów również nie doszło. Pracownica nie zgadzała się z podpisaniem umowy na czas określony. Przybyły na miejsce dyrektor CK po rozmowie z pracownicą zmienił zapis na umowie na czas nieokreślony.

W trakcie dojazdu do Cierpisza dyrektor wezwał na miejsce patrol policji jak nam powiedział zrobił to niepotrzebnie. Z relacji telefoniczej pracowników obecnych na miejscu sytuacja była dość nerwowa. Po całej sytuacji wydał oświadczenie:

Oświadczenie dyrektora CK Gminy Łańcut Mateusza Witczuka.

"Oświadczam co następuje: 31.12.2018 r. w godzinach porannych pracownicy CKGŁ zostali oddelegowani do przeprowadzenia czynności służbowych w Ośrodku Kultury w Cierpiszu. Otrzymałem informację, że w budynku znajdują się mieszkańcy wsi, którzy chcą rozmawiać z dyrektorem. Powziąłem natychmiastową decyzję o przybyciu na miejsce. Mieszkańcy zebrali się aby wstawić się za osobą opiekującą się Ośrodkiem Kultury w Cierpiszu. Osoba ta NIE ZOSTAŁA ZWOLNIONA, przedstawiłem propozycję przedłużenia wygasającej umowy, która nie została przez pracownika zaakceptowana. Moją wolą było, aby Pani instruktor wciąż zajmowała dotychczasowe stanowisko, brak porozumienia dotyczył jednego z zapisów umowy. Po przybyciu na miejsce, odbyciu spotkania z mieszkańcami i Panią instruktor, za którą przyszli wstawić się mieszkańcy, STRONY DOSZŁY DO POROZUMIENIA i umowa została zawarta na warunkach satysfakcjonujących Panią instruktor oraz zainteresowanych sprawą mieszkańców.

Jest prawdą, że na miejsce została przeze mnie wezwana policja, co było efektem obaw związanych z sytuacją w Ośrodku Kultury w Cierpiszu. Okazało się, że było to zbędne i przyznaję, że może była to reakcja nieadekwatna do wagi sytuacji. Jednocześnie stanowczo dementuję pojawiające się informację, że wezwałem funkcjonariuszy na polecenie wójta gminy. Jest to nieprawda.

Reasumując, jak już wspomniałem powyżej, sprawa w sposób polubowny została rozwiązana i Pani instruktor wciąż będzie opiekować się Ośrodkiem Kultury w Cierpiszu na podstawie umowy satysfakcjonującej Panią oraz mieszkańców.

Dziękuję mieszkańcom wsi oraz Pani instruktor i jednocześnie wyrażam zadowolenie, że Pani instruktor jest tak cenioną osobą w Cierpiszu czego Pani gratuluję"

Red
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Co się wydarzyło w Cierpiszu?, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 22089
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (53)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
9c2-c6d
~ pinokio  Ale wtopa. Nadgorliwość. Jak to zawiadomienie policji bez zgody szefa (wójta) samowola.Nie wierzę. Do czego dochodzi, brak słów.
Czasy zwane "zamordyzmem".Żal.
2 stycznia 2019
+54
-16
ba3-3c8
~ ciąg dalszy nastąpi  Wójt Jakub Czarnota na czele z mentorem Panem Dyrektorem Witczukiem robią czystki, zwalniając doświadczonych pracowników a przyjmując na stanowiska będzie swoich ludzi , z tego co wiem to nie mających coś wspólnego nigdy z pracą w samorządzie. miała być reforma Gminy a będzie jak zawsze. W końcu trzeba dać swoim przydupasom posady , nie ważne czy ma się ku temu jakieś predyspozycje. To będzie trudny czas dla Gminy Łańcut, jeżeli tak mają wyglądać rządy pod przewodnictwem Pana Wójta to marny los Tej Gminy.
2 stycznia 2019
+58
-20
5ce-98f
~ Fred  Dyrektor do Suwalk
2 stycznia 2019
+42
-10
Ostatnio dodane komentarze
5ee-67a
~ akinom  do ~ Apolonia   gorzej?...
29 stycznia 2019
+1
-0
cfc-ef6
~ Apolonia   Kurcze a po wsi sie wieść niesie ze pani sołtys to społecznie w tym ośrodku kultury pracuje no patrz a tu taka walka o etat
28 stycznia 2019
+4
-3
4da-459
~ akinom   Patrząc na to co wyszło na sesji, to pewnie w Cierpiszu ludzie słusznie się postawili.
28 stycznia 2019
+3
-3
225-a98
~ Ktoś   Ciekawe jest to że gdy trzeba było bronić swojej posadki to komitet obronny zwołała, a jak nalezałoby coś zrobić w sprawie braku autobusów w niedziele, to już jej nie ma.
16 stycznia 2019
+9
-7
57a-09b
~ Darn   W najbliższy piątek będzie rozstrzygnięcie na dyrektora centrum oświaty.. jest trzech kandydatów a jeden faworyt... ha.ha.ha
16 stycznia 2019
+7
-0
166-d17
~ ann  do ~ niezaleny   Na pewno płaczem, krzykiem czy tupaniem nogą nie wymuszała przedłużenia zatrudnienia. Odeszła na emeryturę, więc dajcie kobiecie spokój. Teraz była szansa zatrudnić kogoś z odpowiednim przygotowaniem, to wygrały układy z wójtem.
14 stycznia 2019
+5
-4
712-bde
~ niezaleny   A tak z ciekawości, czy Pani która była wcześniej miała ku temu uprawnienia? Co wtedy działo się w ośrodku jak często był czynny, w czym się udzielała? Jakoś nikt nie pisał wtedy nic, ciekawe dlaczego? Teraz jak się coś dobrego dzieje to źle, idźcie zobaczcie. Myślę że Ci co najbardziej hejtują, niedługo będą
sami korzystać z pomieszczeń ośrodka jako seniorzy.
6 stycznia 2019
+15
-9
731-195
~ trzeżwo myślący  do ~ ann   Dobrze, że tak się stało. Mieszkańcy społeczności dokładnie wiedzą jaka osoba nadaje się do prowadzenia takiej czy innej działalności (w tym przypadku kulturalnej) w ich miejscowości.
Nie potrzebują spadochroniarzy i narzucania im z góry niekompetentnych (znaczonych nepotyzmem) osób. Brawo! brawo!.
Tak dalej mieszkańcy gminy trzymajcie!!!!!!. Zapewne to nie koniec takich sytuacji. Przypuszczalnie będzie to trwało tylko (aż) jedną kadencję, podobnie jak było w gminie Zagórz.
6 stycznia 2019
+19
-11
c33-a0b
~ ann   Wściekłe baby krzykiem wymusiły podpisanie korzystnej dla sołtyski umowy. Czy to nie podchodzi pod jakiś paragraf? I czy ta umowa jest wobec tego ważna? Dziwne to wszystko.
6 stycznia 2019
+11
-13
437-4c9
~ głos ze wsi   a czy przed podpisaniem umowy na czas nieokreślony ktoś zadał sobie trud sprawdzenia czy ta Pani ma jakiekolwiek kompetencje do bycia instruktorką? co prawda nikt nie wymaga od Cierpisza aby był ważnym ośrodkiem kultury na mapie Podkarpacia, ake na razie to jest raczej białą plamą....
6 stycznia 2019
+9
-13
149-2bb
~ kraczk99  do ~ Witek Kaszowski   hahaha.. tak jest. jestem tylko ciekaw od czego pani Bernadetta jest instruktorką?? sołtys, radna i instruktorka... nie rozumiem jednego.. to w cierpiszu dolnym jest inny kierownik?/
5 stycznia 2019
+11
-6
a00-3f4
~ pluton  do ~ Jarek Maz   Ha Ha ciężko będzie tym nowym władzom skoro dwie krzykliwe kobiety w najmniejszej wsi w gminie zdecydowały o rodzaju umowy o pracę. Tak na marginesie Cierpisz to jedyna wieś w której Łoza wygrał z Czarnotą , niewiele ale jednak wygrał.
5 stycznia 2019
+17
-5
012-91f
~ leon   Moim zdaniem łączenie trzech funkcji, czyli sołtys, radny i kierownik ośrodka kultury powinno być zabronione/ podobna sytuacja jest w Soninie / a pan wójt jeżeli chce mieć święty spokój rozpisuje konkursy na odpowiednie stanowiska i po sprawie
5 stycznia 2019
+18
-13
f53-161
~ Jarek Maz   Juz wiem, na spotkaniu 31 grudnia UB. Roku. To nie była normała rozmowa tylko pyskowka- najbardziej pyskowaly tylko 2 osoby p.Maria Szydełko przewodniczaca Koła Gospodyn Wiejskich w Cierpiszu i przewodniczaca Rady soleckiej w Cierpszu p.Lidia Lew rodem z Górnego Cierpiszu podobnie jak ta pierwsza,pozostalych 3 barankow zaufanych jak trusie milczeli. Nie wiem z jakich powodów ulegli ? najpierw wójt a potem dyrektor i zgodził się na zmianę umowy, czyżby sołtysowa Bernadeta miała na nich haki po co tam wezwano Policję czyżby było coś do ukrycia??? Co tam naprawdę się działo?
4 stycznia 2019
+13
-8
00b-76e
~ cierpiszanin   każdy wie, że nie o pieśni maryjne tam chodzi, tylko o żarcie kiełbasek i tańce na placu kościelnym, lepiej już byłoby zrezygnować z tej religijnej przykrywki i urządzić tradycyjny festyn pod remizą
4 stycznia 2019
+7
-11
d37-133
~ rolnik  do ~ pol   Za Panią sołtys wstawili się Ci co dostali kamień lub obietnice a kto to to? ludzie na wsi wiedzą, pani sołtys chociaż się wywodzi z Cierpisz Dolny trzyma z mieszkańcami Cierpisz Górny skąd wywodzi się jej mąż. Pani sołtys jak nikt we wsi Cierpisz Dolny i Górny nadaje się na swoją funkcje Kierownika CK ponieważ razem z księdzem proboszczem organizuje Festiwal Pieśni Maryjnych
4 stycznia 2019
+12
-10
bbd-cfc
~ pol  do ~ Jarek Maz   W artykule piszą, że ,,mieszkańcy Cierpisza wstawili się za pracującą tam osobą". Z twojego wpisu wynika, że tych mieszkańców było aż 5. Cierpisz jest co prawda niedużą wioską ale 5 mieszkańców to nie jest nawet 1 procent.
4 stycznia 2019
+17
-11
d37-133
~ mieszkaniec   Drodzy Państwo pani sołtys jak pani premier...JEJ SIE PO PROSTU NALEŻAŁO
4 stycznia 2019
+20
-3
f53-161
~ Jarek Maz   W tzw.incydencie w Cierpiszu dn.31.12.2018r. po godz.8
rano byli obecni 2 policjantów, Wójt, dyr.CKGL I 3 ech jego zaufanych ludzi 1 kobieta i 2 gosci a takze sołtysowa Bernadeta i 5 osób. z zespołu spiewaczego czerwone korale, prawda jest ze była nerwowa rozmowa ale po co ta Policja ???
4 stycznia 2019
+16
-5
2a3-a27
~ hejno   Tak wygląda"NOWOCZESNA"polityka młodych spadochroniarzy tak jak by nie było odpowiednich ludzi nie było w naszej okolicy,a Wójt chce mieć takie pobory jak były Wójt po 20-tu latach{pazerniak}.
3 stycznia 2019
+26
-8
ZawszePodGórkę  do ~ Maria   Mario z Cierpisza - ja nie gloryfikuję osób z Kółka Różańcowego, Klubu Morsów czy Sprzedawców Zapałek. Nie znam sytuacji w Waszej miejscowości, a moja wypowiedź dotyczyła czegoś zupełnie innego. Pewne rzeczy trzeba czytać między wierszami. Ale jeżeli zaczęłaś dyskusję i masz jakąś awersję do Swoich współmieszkańców - odpowiedz nam proszę - jak wielkie rzesze osób stanęłyby w Twojej obronie?
3 stycznia 2019
+10
-7
267-dfa
~ Witek Kaszowski   Śmiać mi się chce, HA HA HA HA!!!
Taka z niej instruktorka jak ze mnie kosmonauta a z koziej du.y klarnet. To jej stanowisko to relikt minionej epoki, nikomu do niczego nijak niepotrzebne. Wyrzucanie publicznych pieniędzy w przysłowiowe błoto, ot co! Pieniądze KTÓRE ZA DARMO DOSTAJĘ, proszę przeznaczyć na sierociniec lub inny szczytny cel, a ona niech złapie się uczciwej roboty i nie robi ze wsi pośmiewiska. A do Pana Wójta, którego szanuję apel: TWARDYM TRZEBA BYĆ A NIE MIĘKKIM...Szczęść Boże!
3 stycznia 2019
+20
-24
232-cce
~ Bonanza prawdziwa  do ~ prawda   a jakie są okoliczności przedłużenia umów ? takie same były okoliczności zatrudniania jak i przedłużania więc nikt nic nie ujawni bo co ma ujawniać jak tak samo robio.
3 stycznia 2019
+8
-7
f93-d16
~ prawda   Niech Pani Ruszel wyjaśni mieszkańcom co się stało z dokumentami z konkursu z marca 2018 r. Wójcie miej odwagę i opublikuj prawdziwe informacje na temat okoliczności zatrudnienia Pani Ruszel
Zdrowo myśląca część Cierpisza jest za Panem
3 stycznia 2019
+22
-15
de5-cae
~ cierpiszanin  do ~ Zainteresowana   wygrała, bo poparcie dał jej wójt i pleban, to były jej jedyne "kompetencje"
3 stycznia 2019
+16
-14
de5-cae
~ cierpiszanin   ciekawa sprawa, zwłaszcza, że zawsze przed zebraniami sołtyska leci do plebana, żeby ogłosił info o zebraniu, a tym razem tak nie było i na owym zebraniu pojawiło się tylko kilka wtajemniczonych osóbek, przypadek? nie sądzę
3 stycznia 2019
+20
-14
bb8-62c
~ bonanza  do ~ mieszkaniec gminy   nowa władza szybko weszła w buty starej. nawet w forum broni się tak samo.
3 stycznia 2019
+17
-8
1cc-410
~ bonanza  do ~ Jaco   to jest to to stanowisko instruktora czy kierownika ? Bo na stronie kultury podane jest kierownik.
3 stycznia 2019
+8
-1
de5-cae
~ Zainteresowana   Na jakiej zasadzie ta osoba wygrała za pierwszym razem konkurs na to stanowisko? Może to był zwykły układ z poprzednim wójtem? Nie było nikogo kompetentnego by prowadzić ośrodek kultury? Czyżby? A jak jej się nie podobały warunki zatrudnienia, to powinna zrezygnować, a nie odstawiać szopki. Budynek ośrodka kultury w Cierpiszu Górnym mimo że wyremontowany i stale ogrzewany stoi pusty, nic się w nim nie dzieje.
3 stycznia 2019
+22
-12
de5-cae
~ Maria  do ZawszePodGórkę   Kilka osób z chóru, które ją poparło, nie jest dużą grupą społeczeństwa i nie świadczy o ogólnym poparciu dla tej osoby. Nikt nie wiedział o tym zebraniu, tylko otoczenie sołtyski.
3 stycznia 2019
+20
-13
de5-cae
~ Maria   Kółeczko wzajemnej adoracji sołtyski to nie WSZYSCY mieszkańcy Cierpisza, więc po co te kłamstwa? Przedłużenie umowy na takiej zasadzie to czyste wymuszenie. Pani Bernadetta nie jest osobą kompetentną na to stanowisko, nie robi nic, ale pieniądze chętnie bierze.
3 stycznia 2019
+22
-11
0a5-6e0
~ Aliś   "Pani instruktor wciąż będzie opiekować się Ośrodkiem Kultury w Cierpiszu na podstawie umowy satysfakcjonującej Panią oraz mieszkańców". Umowa ma zadawalać mieszkańców??? Poza tym treść oświadczenia wg mnie mizerna, językowo słaba.
3 stycznia 2019
+11
-4
dcb-e24
~ Jaco   Ludzie co takie tajemnice z pewną osobą przecież tu chodzi o Bernadettę Ruszel panią radną i sołtysową Cierpisza. Stary wójt dął jej robotę na czas określony a obecny chciał przedłużyć na kolejny okres a ona go zaszantażowała pewnie, że chce bezterminowo. Przecież oni go szantażują bo starzy radni od wójta Łozy z PiSem się skumali w radzie i mają większość przeciwko Czarnocie. Podobna sytuacja jest w Soninie. Ahh wojenko, wojenko ..
3 stycznia 2019
+21
-14
96c-c6e
~ mieszkaniec gminy   w tych komentarzach widać jak ludzie związani z dawną władzą maj poukładane w głowach, złość po przegranych wyborachwylewa im się uszami. Ludzie opamiętajcie się
3 stycznia 2019
+12
-18
35d-4b3
~ Jan   Czy Pan Dyrektor odpowie prawnie za swoje "niepotrzebne wezwanie policji"??? Pewnie nie a powinien.
3 stycznia 2019
+16
-8
ZawszePodGórkę   Wielki szacun dla Mieszkańców Cierpisza, a jeszcze większy dla Osoby, za którą wstawili się. Musi to być ktoś ponadprzeciętny lub ogólnie lubiany. Czy w naszych małych ojczyznach znajdziemy ludzi, za którymi stanie duża grupa społeczeństwa?
A co do Dyrektora, to proszę się nie dziwić, że wezwał policję. Jest tutaj osobą "z zewnątrz" i nie wie jakie tutaj panują zwyczaje. Wolał się zabezpieczyć, żeby nie zostać wywiezionym na taczkach.
Panie Dyrektorze, wiem że jest Pan stałym czytelnikiem ŁG, więc na łamach tego portalu życzę Panu w Nowym Roku trafności w podejmowaniu decyzji, wychodzeniu "z twarzą" w przypadku kontrowersyjnych działań, asertywności a także odwagi do poniesienia konsekwencji za swoje czyny.
3 stycznia 2019
+23
-9
5ce-98f
~ awep   Wójt gdzia twoja mama pracuje
2 stycznia 2019
+14
-11
5ce-98f
~ aswa   Taczki już czekają
2 stycznia 2019
+15
-8
278-078
~ mix   Ot i młodzi przy władzy!!! Policję napuszczają na ludzi. Ciekawe, ciekawe!
2 stycznia 2019
+29
-7
efe-a3d
~ bonanza   Ruch Żółtych Kamizelek z Cierpisza.
2 stycznia 2019
+30
-5
300-229
~ ciekawy   W każdym normalnym miejscu pracy odmowa podpisania umowy o pracę
na warunkach zaproponowanych przez pracodawcę wiąże się z jej rozwiązaniem zgodnie z Kodeksem Pracy. Pan Dyrektor popełnił zasadniczy błąd godząc się na terror lokalnych sitw., które wymusiły na nim złamanie obowiązującego wszystkich prawa.Jak widać pozostałe po poprzedniej ekipie gangi wychodzą z założenia , że ich prawo nie obowiązuje.
2 stycznia 2019
+20
-28
a40-ff3
~ ,,c,,   :-) długo nie trzeba było czekać by zobaczyć co nowy pan dyrektor ma w rękawie swej modnej :-)przyciasnej,odbiegającej od barw regionalnych marynareczki.
Żenująca sytuacja.
Nie dajcie ludzie sobą manipulować ,,młodym wilczkom,,
2 stycznia 2019
+29
-12
bbd-cfc
~ pol  do ~ Wojt   A z czym masz problem w tym wyrażeniu, decyzję można powziąć, podjąć itp. Oświadczenie profesjonalne i wyjaśniające sytuację według mojej oceny.
2 stycznia 2019
+8
-9
d57-abb
~ Wojt   "Powziąłem decyzję...?" Kto go polskiego uczył? Czyli decyzja nie jego.
2 stycznia 2019
+8
-9
b56-27f
~ Nomi   Za nie uzasadnione wezwanie policji powinno się obciążyć wzywającego
2 stycznia 2019
+25
-5
5ce-98f
~ Fred   Dyrektor do Suwalk
2 stycznia 2019
+42
-10
ba3-3c8
~ ciąg dalszy nastąpi   Wójt Jakub Czarnota na czele z mentorem Panem Dyrektorem Witczukiem robią czystki, zwalniając doświadczonych pracowników a przyjmując na stanowiska będzie swoich ludzi , z tego co wiem to nie mających coś wspólnego nigdy z pracą w samorządzie. miała być reforma Gminy a będzie jak zawsze. W końcu trzeba dać swoim przydupasom posady , nie ważne czy ma się ku temu jakieś predyspozycje. To będzie trudny czas dla Gminy Łańcut, jeżeli tak mają wyglądać rządy pod przewodnictwem Pana Wójta to marny los Tej Gminy.
2 stycznia 2019
+58
-20
c6d-785
~ rere   Jak tak dalej pójdzie to Wójt z Dyrektorem długo nie pociągną. Tylko czekać jak będzie referendum za odwołaniem tego pierwszego. Tak na marginesie nie potrzebnie Dyrektor uległ - teraz w innych ośrodkach może być podobnie. Nie chciała umowy to zrobić konkurs na nową instruktorkę.
2 stycznia 2019
+23
-10
f58-2ab
~ pezdioch  do ~ haha   nie została zwolniona to ona niepotrzebnie robiła dym w taki razie zamiast dogadać sie z dyreotrek anie zwołuje wioche masakra
2 stycznia 2019
+20
-13
f58-2ab
~ pezdioch   Nie chciała podpisać umowy? to co miał ją prosić nie to nie robimy nowy konkurs i moze by go wygrała, ludzi to robi z igły widły, grazyny i janusze potem głupoty gadaja po wsiach
2 stycznia 2019
+19
-17
5a7-dfa
~ haha   jaka kpina z ludzi, przyjechał dyrektor i potem wójt też dojechał tam, ale się zrobił cyrk i uciekł. Wójt dostał solidny ochrzan od ludzi bo kobiety swoje wiedzą i nie dadzą się manipulować nikomu. Dyrektor widczuk zostal "pozamiatać" ten bałagan i opadły emocje. Chcieny chłopce władzy to mają.Chcieny zwalniać to im ludzie pokazali co se mogą robić!
2 stycznia 2019
+17
-12
0a6-622
~ flick   XXI wiek a ludzie jak barany. Instynkt stadny ma się dobrze. Klepać zdrowaśki w tym Cierpiszu. Ziemia jest okrągła!
2 stycznia 2019
+22
-10
9c2-c6d
~ pinokio   Ale wtopa. Nadgorliwość. Jak to zawiadomienie policji bez zgody szefa (wójta) samowola.Nie wierzę. Do czego dochodzi, brak słów.
Czasy zwane "zamordyzmem".Żal.
2 stycznia 2019
+54
-16
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x