Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
20-latek rozbił auto o ogrodzenie i uciekł, był pijany
Tadeusz Pasieczny czy Jakub Czarnota [SONDA]
Nowa Rada Miasta Łańcuta
Tadeusz Pasieczny zdobył najwięcej głosów, II tura w Gminie Łańcut
home > Start > Aktualności > Prawie 7 mln pod teren inwestycyjny
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.01.07 13:44

Prawie 7 mln pod teren inwestycyjny

Miasto Łańcut pozyskało dofinansowanie na uzbrojenie 9 hektarów terenów inwestycyjnych przy ulicy Polnej w Łańcucie.
Prawie 7 mln pod teren inwestycyjny
Prawie 7 mln pod teren inwestycyjny

-Jestem zdania, że priorytetem dla naszego Miasta jest zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego. Nie stanowi tajemnicy stan zadłużenia Łańcuta. Potrzeba nam gospodarności i jeszcze więcej odpowiedzialności. Dlatego od samego początku kładę nacisk na zbilansowanie wydatków i pozyskiwanie środków zewnętrznych. Obecnie analizujemy budżety jednostek organizacyjnych szukając niezbędnych oszczędności. W strukturze Urzędu Miasta od grudnia działa Wydział Pozyskiwania Funduszy, którego zadaniem jest zdobycie dla Łańcuta jak największej ilości pieniędzy I bardzo się cieszę, że zaczynamy od sukcesu! Chciałbym, aby Państwo wiedzieli, że nasze Miasto pozyskało dofinansowanie w kwocie 6 910 569,08 zł na uzbrojenie 9 ha terenów inwestycyjnych przy ul. Polnej. Nowe inwestycje to nowe miejsca pracy i podatki wpływające do budżetu- informuje na swoim profilu FB burmistrz Rafał Kumek

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Województwa Podkarpackiego. Realizacja zakresu rzeczowego: styczeń 2019 - marzec 2021.

Red
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Prawie 7 mln pod teren inwestycyjny, 5.0000 out of 5 based on 2 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 10356
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (17)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
ee8-309
~ ang  Podziękowania i słowa uznania należą się przede wszystkim pracownikom zaangażowanym w pozyskiwanie funduszy europejskich.Przyjęło się ostatnio ,że cokolwiek jest zrobione dobrego w samorządzie, zaraz władza wszystkie sukcesy sobie przypisuje, zapominając o pracownikach.
7 stycznia 2019
+25
-8
0c2-56a
~ pytający  a w ilu procentach tę inwestycję przygotował obecny burmistrz, na to trzeba było lat ale chwała Mu, że chociaż nie zaorał tematu, trzymam Pana Burmistrza za słowo jeśli chodzi o zbilansowanie wydatków tj. dochody = wydatki
7 stycznia 2019
+20
-4
afa-995
~ maxym  Niestety są to tereny dość mocno zalewowe pamiętam jak w latach o dużym natężeniu opadów ten teren jest bardzo mokry, występują tam wybicia wody gruntowej co z usytuowaniem o wysokim stanem wód nie zapowiada nic dobrego. Ale o tym dowiemy się jak przyjdą lata o intensywnych opadach. Teraz priorytetem powinno być połączeniem tych 2 stref, strefa podzwierzyniec i nowo planowana strefa na polnej. Zaplanowanie drogi wzdłuż torów i wybudowanie wiaduktu na kątach, stanowi najtańsze rozwiązanie zakorkowanego podzwierzyńca, w ten sposób jednocześnie rozwiąże się parę problemów z przejazdami kolejowymi które będzie można zlikwidować i w końcu rozwiąże się problem zakorkowanego po samą autostradę podzwierzyńca. Budowanie tunelu za marketem Majster pochłonie straszne pieniądze i nie rozwiąże wszystkich problemów. Ale to tylko moje skromne zdanie. pozdrawiam i życzę powodzenia.
7 stycznia 2019
+15
-1
Ostatnio dodane komentarze
d1d-3f5
~ celulozoz  do ~ pezdioch   a po powiekszeniu co widzisz geniuszu? gdzie jest oznaczony jakiś punkt odniesienia typu ulica z nazwą albo obiekt?
i własnie taki łosie jak ty potem idą do takiej pracy i reprezentuja poziom gimbazy.
21 stycznia 2019
+2
-0
dc6-fe9
~ mr.Kolodziejko   Na tym projekcie skorzystaja tylko lokalni kapitalisci ,beda stawiac wielkie hale magazynowe ,ogrodzą drutem kolczastym , dostaną ulgi podatkowe a wladze Lancuta bedą ich calowac po rekach ze cokolwiek chcą zrobic dobrego w tym rejonie.
20 stycznia 2019
+2
-2
afb-b17
~ Lech  do ~ Zaq   Wszelkie tego typu rozliczenie spotkałoby się z surową represją ze strony parafii farnej i parafii pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Bo jak naucza Kościół nie sądźcie byście nie byli sądzeni.
Po drugie rycerze Kolumba, działacze Akcji Katolickiej nie kradną, nie ustawiają przetargów i nie ustawiają konkursów, bo są to grzechy przeciwko V Przykazaniu. A zadłużenie miasta jest skutkiem zaniedbań poprzedniej ekipy, spiskiem mającym na celu zdyskretyzowanie prawych ludzi.
13 stycznia 2019
+0
-2
7e9-8c2
~ Zaq  do ~ Hehe   A dlaczego poprzednia władza nie została rozliczona za zadłużenie Miasta?
11 stycznia 2019
+10
-0
971-3d9
~ 100ml  do ~ mix   Ja tutaj widzę ewidentny ból d*py po przegranych wyborach. Tym większy jest bód d*py przegranych nawet pomimo zwarcia szeregów Hałka, Rupar itd.
9 stycznia 2019
+14
-7
f58-2ab
~ pezdioch  do ~ marek celulozoz   trzeba być naprawdę tępą pałą zeby nie potrafić sobie tego powiększyć
9 stycznia 2019
+5
-5
6ed-ea0
~ marek celulozoz   przecież na tej mapce nic nie widać, jak zwykle pełna profeska redaktorow
9 stycznia 2019
+4
-4
690-585
~ janek   Należą się słowa Panie Burmistrzu podziękowania dla całego zespołu z kierownictwem Pani J Rupar. Bo bardzo się napracowali by pozyskać te środki. I życzyć by obecny młody zespół dobrze wykorzystał te środki.
9 stycznia 2019
+12
-8
278-078
35d-4b3
~ Jan  do ~ omik   A jeśli obecna władza "umoczy" na tym projekcie to do kogo będzie pretensja do niej, czy do poprzedniej?
8 stycznia 2019
+5
-1
d78-cad
~ do malkontentów   Właśnie Burmistrz pisze o Wydziale i pracujących tam urzędnikach. Co do P. Rupar to efekty jej pracy widać np. w projekcie budżetu, który pokazuje stan finansów miasta :-(
7 stycznia 2019
+15
-8
ee8-309
~ ang  do ~ omik   Podziękowania i słowa uznania należą się przede wszystkim pracownikom zaangażowanym w pozyskiwanie funduszy europejskich.Przyjęło się ostatnio ,że cokolwiek jest zrobione dobrego w samorządzie, zaraz władza wszystkie sukcesy sobie przypisuje, zapominając o pracownikach.
7 stycznia 2019
+25
-8
4a2-480
~ Hehe   Dlaczego obecna władza nie mowi że to za poprzednich władz został napisany projekt. Nie ładnie burmistrz chwalić sie nie swoim sukcesem. Prawda jest taka ze ciemny lud to kupi i dalej uwierzy jaki sukces w miesiąc rzadzi a juz takie pieniądze. Jak tak dalej pójdzie to za rok jestesmy liderem w wśród wszystkich miast kpina
7 stycznia 2019
+20
-12
0c2-56a
~ pytający   a w ilu procentach tę inwestycję przygotował obecny burmistrz, na to trzeba było lat ale chwała Mu, że chociaż nie zaorał tematu, trzymam Pana Burmistrza za słowo jeśli chodzi o zbilansowanie wydatków tj. dochody = wydatki
7 stycznia 2019
+20
-4
278-078
~ mix  do ~ omik   Pani Rupar, ale o tym dzisiaj już nikt nie pamięta. Sukces spada na nowego burmistrza, który chwali się na lewo, prawo.
7 stycznia 2019
+17
-9
afa-995
~ maxym   Niestety są to tereny dość mocno zalewowe pamiętam jak w latach o dużym natężeniu opadów ten teren jest bardzo mokry, występują tam wybicia wody gruntowej co z usytuowaniem o wysokim stanem wód nie zapowiada nic dobrego. Ale o tym dowiemy się jak przyjdą lata o intensywnych opadach. Teraz priorytetem powinno być połączeniem tych 2 stref, strefa podzwierzyniec i nowo planowana strefa na polnej. Zaplanowanie drogi wzdłuż torów i wybudowanie wiaduktu na kątach, stanowi najtańsze rozwiązanie zakorkowanego podzwierzyńca, w ten sposób jednocześnie rozwiąże się parę problemów z przejazdami kolejowymi które będzie można zlikwidować i w końcu rozwiąże się problem zakorkowanego po samą autostradę podzwierzyńca. Budowanie tunelu za marketem Majster pochłonie straszne pieniądze i nie rozwiąże wszystkich problemów. Ale to tylko moje skromne zdanie. pozdrawiam i życzę powodzenia.
7 stycznia 2019
+15
-1
10b-732
~ omik   Czy aby podziękowania nie należą się Pani Rupar lub Panu Pazdanowi?
7 stycznia 2019
+23
-14
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x