Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Odkrycia w rakszawskim lesie "Brzeźnik"
Bezpieczny Senior
Wypadek na A4, dwie ranne osoby
Uderzyła w koparkę, ranne dwie osoby
home > Start > Aktualności > Wizualizacja projektu budowy DK-94
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.06.04 16:01 | aktualizacja: 2019.06.10 10:34

Wizualizacja projektu budowy DK-94

W Starostwie Powiatowym w Łańcucie odbyło się spotkanie dotyczące omówienia przyjętych rozwiązań projektowych dla optymalizacji projektu budowlanego "obwodnicy" miasta Łańcuta.
Wizualizacja projektu budowy DK-94
Wizualizacja projektu budowy DK-94

Podczas spotkania zostały omówione najważniejsze aspekty realizacji inwestycji. Rozpoczęcie przygotowywania placu budowy rozpocznie się jeszcze w tym roku w na przełomie czerwca i lipca, natomiast, od września nastąpi przebudowa drogi począwszy od Głuchowa w stronę Łańcuta. W marcu 2020 roku ma nastąpić intensyfikacja robót podczas których prace będą odbywać się już na całym odcinku drogi. Wykonawca i projektant zapewnili, że podczas budowy, ruch samochodowy będzie odbywał się w obu kierunkach na całej długości przebudowywanej drogi, jednakże zaznaczyli, że miejscami mogą pojawić się utrudnienia. Zakończenie budowy planowane jest na wrzesień 2021 roku.

Starosta łańcucki Adam Krzysztoń wyraził nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się wybudować również parkingi przy terenach nowej obwodnicy tak, aby zwiększyć ilość miejsc parkingowych dla mieszkańców powiatu, jak i turystów.

Wizualizacje zostały przygotowane przez Wykonawcę robót.

Do obejrzenia poniżej:

Red
REKLAMA
Oceń:
5 głosów
Wizualizacja projektu budowy DK-94, 4.6000 out of 5 based on 5 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 31305

Wideo

Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
bonifacy  Co z takiej obwodnicy jak ograniczenie zapewne do 50km/godz i do tego MNÓSTWO przejść dla pieszych. Zobaczycie co będzie się działo jak autostrada będzie płatna, większy ruch z Leżajska na centrum, brak WIADUKTU który to już powinien być od 15 lat !!! łańcut czeka zatwardzenie i paraliż, ale mniejsza z tym, bo co wdychają zwykli ludzie i mieszkańcy Podzwierzyńca ? jak bym na ich miejscy blokował trase do skutku !!!!
4 czerwca 2019
+43
-15
BabaJaga  To jest jakaś porażka. Oglądam i oczom nie wierzę. Nie ma lewoskrętu na Żardeckiego ani wyjazdu z Żardeckiego w lewo (a miasto chce żeby tam parkować). Nie ma wyjazdu w lewo z Traugutta (a tam jest komenda Policji). Całe Bohaterów Westerplatte i Braci Śniadeckich będzie tamn zawracać. Fajnie! Zawracający będą blokować jadących w kierunku Rzeszowa. Nie ma wjazdu w lewo na Orlen ani wyjazdu z Orlenu na Przeworsk (kto pojedzie zawracać na rondo żeby się wrócić na stację i potem pojedzie zawracać na rozjazd). Po co tak jeździć w kółko? I jeszcze po jednym pasie z barierkami. Wystarczy że pojawi się na drodze jakiś traktor czy koparka nie mówię już nawet co będzie jak zdarzy się wypadek. Drogi powionno się budować dla ludzi według potrzeb a nie żeby ładnie projekt wyglądał. Wystarczyło dorobić parę lewoskrętów i wysepek a wszyscy byliby zadowoleni. To wygląda jak labirynt albo plac manewrowy na nauce jazdy a nie przelotowa droga krajowa przez małe miasteczko. Więcej nawet szkoda pisać.
7 czerwca 2019
+28
-1
G  Co wy z tym Wiaduktem ?????
Przestańcie myśleć tak jak twórcy tego poronionego pomysłu z obwodnicą , która to de facto staje się trasą średnicową....
Trzeba szukać i budować rozwiązania, które wyprowadzą ruch z miasta a nie wymyślać półśrodki za ogromne pieniądze.
Wybudowanie tej pseudo obwodnicy czy wiaduktu NIC NIE ZMIENIĄ w układzie komunikacyjnym miasta. Odkorkuje się w jednym miejscu , przytka się w następnym a aut wciąż przybywa....
7 czerwca 2019
+24
-4
Ostatnio dodane komentarze
andyla   To jest parodia, a nie obwodnica! Wg definicji, "Obwodnica to droga biegnąca dookoła miasta lub śródmieścia, której zadaniem jest odciążenie ruchu w mieście i ułatwienie przejazdu." A jakie ułatwienia zyskamy w tym przypadku? Chyba żadnego, nie zostaje zwiększona liczba pasów (dalej po jednym), nie wprowadza się bezkolizyjnych skrzyżowań ani rozjazdów. Zamiast ułatwień, wprowadza się za to utrudnienia dla mieszkańców Łańcuta w poruszaniu się przez miasto w kierunku północ-południe. DK-94 jest już od dawna drogą miejską, a jej remont zamiast wybudowania prawdziwej obwodnicy niczego tu nie poprawi i oby nie nie pogorszył warunków komunikacyjnych w Łańcucie.
Ale czemu się dziwić, nasze władze lokalne już od wielu lat nie przejmują się ruchem samochodowym mieście (patrz choćby zgoda na wyprzedaż działek wokół Łańcuta przeznaczonych dawno temu na obwodnicę [to bodajże za burmistrza Sz.], zakorkowany dojazd do autostrady, brak wiaduktu od dziesięcioleci, anulowanie budowy łącznika od strony Głuchowa). Ale panowie burmistrzowie i wice dbali tylko o własną skórę (ostatnio znajomy szukał działki pod dom i dziwił się, że co trafił na jakąś ciekawszą działkę, to okazywało się, że należy do byłego wice, Pana P.). Czy nowe władze są w stanie zatrzymać tą bezsensowną inwestycję, szerze wątpię.
9 czerwca 2019
+18
-2
G   Co wy z tym Wiaduktem ?????
Przestańcie myśleć tak jak twórcy tego poronionego pomysłu z obwodnicą , która to de facto staje się trasą średnicową....
Trzeba szukać i budować rozwiązania, które wyprowadzą ruch z miasta a nie wymyślać półśrodki za ogromne pieniądze.
Wybudowanie tej pseudo obwodnicy czy wiaduktu NIC NIE ZMIENIĄ w układzie komunikacyjnym miasta. Odkorkuje się w jednym miejscu , przytka się w następnym a aut wciąż przybywa....
7 czerwca 2019
+24
-4
marek80  do Fioletowy   Dlaczego? Jedziesz na ul. Ulmów i na rondko i kierunek rzeszów nie trzeba jechać w strone Przeworska, ale ruch na drodze ulmów zdecydowanie się zwiększy, całe osiedle, Wysoka itp itd
7 czerwca 2019
+6
-0
Fioletowy   kilometrowy odcinek w środku miasta bez przejścia dla pieszych a wyjazd z Braci Śniadeckich na Rzeszów to będzie koszmar.
7 czerwca 2019
+7
-1
BabaJaga   To jest jakaś porażka. Oglądam i oczom nie wierzę. Nie ma lewoskrętu na Żardeckiego ani wyjazdu z Żardeckiego w lewo (a miasto chce żeby tam parkować). Nie ma wyjazdu w lewo z Traugutta (a tam jest komenda Policji). Całe Bohaterów Westerplatte i Braci Śniadeckich będzie tamn zawracać. Fajnie! Zawracający będą blokować jadących w kierunku Rzeszowa. Nie ma wjazdu w lewo na Orlen ani wyjazdu z Orlenu na Przeworsk (kto pojedzie zawracać na rondo żeby się wrócić na stację i potem pojedzie zawracać na rozjazd). Po co tak jeździć w kółko? I jeszcze po jednym pasie z barierkami. Wystarczy że pojawi się na drodze jakiś traktor czy koparka nie mówię już nawet co będzie jak zdarzy się wypadek. Drogi powionno się budować dla ludzi według potrzeb a nie żeby ładnie projekt wyglądał. Wystarczyło dorobić parę lewoskrętów i wysepek a wszyscy byliby zadowoleni. To wygląda jak labirynt albo plac manewrowy na nauce jazdy a nie przelotowa droga krajowa przez małe miasteczko. Więcej nawet szkoda pisać.
7 czerwca 2019
+28
-1
Fioletowy   Jakiś ateista zrobił tę wizualizację ? Zamiast kościoła Michała pole, kaplicy cmentarnej też nie ma a kościół w Głuchowie przerobiony na jakiś blok.
Ale już Lidl odtworzony z najdrobniejszymi szczegółami.
7 czerwca 2019
+15
-7
bonifacy   Co z takiej obwodnicy jak ograniczenie zapewne do 50km/godz i do tego MNÓSTWO przejść dla pieszych. Zobaczycie co będzie się działo jak autostrada będzie płatna, większy ruch z Leżajska na centrum, brak WIADUKTU który to już powinien być od 15 lat !!! łańcut czeka zatwardzenie i paraliż, ale mniejsza z tym, bo co wdychają zwykli ludzie i mieszkańcy Podzwierzyńca ? jak bym na ich miejscy blokował trase do skutku !!!!
4 czerwca 2019
+43
-15
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x