Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Sławomir Rejman kandydatem na burmistrza
Aleksander Cwynar kandyduje na wójta
Dwóch kandydatów na Wójta Gminy Łańcut
Gmina sprzedaje działkę w Albigowej
home > Start > Aktualności > Pojawia się i znika
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT Łańcut
2019.07.26 15:32

Pojawia się i znika

Nie wziąłeś biletu? Wziąłeś ale nie dałeś go za szybę? Dostałeś nakaz zapłaty? Niestety nadal osoby robiące zakupy pod sklepem Biedronka nie stosują się do regulaminu parkingu. I po powrocie z zakupów mają na szybie nie miłą niespodziankę od obsługi parkingu, która pojawia się i znika.
Pojawia się i znika
Pojawia się i znika

-Proponuję podjąć kolejny raz temat parkingu przed Biedronką przy Piłsudskiego. Mnie nie dotknęły osobiście zwykłe szykany i polowanie na mandaty, ale byłam świadkiem, jak człowiek zaparkował i poszedł po bilet i zanim położył bilet w samochodzie dostał mandat, podobnie para starszych ludzi pobrała bilet, ale wzięła bilet na krótkie zakupy ze sobą, jak wyszli mieli mandat. Przedstawili go tej pani "polującej" która powiedziała, że bilet który jej okazali nic ją nie obchodzi, bo ma być za szybą i tyle. I tak sobie wyobrażam, że mnie taka sytuacja dotyka, a nie mam czasu i zdrowia "chodzić po sądach" pozostaje nie robić w tych sklepach zakupów. Ale jest też bunt, dlaczego jakaś mało inteligenta, lub cwaniaczka, która chce dostać premię za wykonanie ma mnie terroryzować. Więc proszę nagłaśniać, bo w pojedynkę nic nie osiągniemy- Napisała do nas wczoraj Pani Małgorzata

Niestety większość osób bagatelizuje nowy regulamin parkingu. I po powrocie z zakupów za szybą mają nakaz zapłaty.

-Byłem świadkiem jak osoba wystawiająca "mandaty" ucieka przed właścicielami aut, chowa, ukrywa się, niestety też niektóre osoby bagatelizują nakaz i wyrzucają go od razu do kosza- napisał do nas Czytelnik.

-Chciałam z mężem dogonić "uciekinierkę" po dostaniu nakazu i co w takim przypadku zrobić jednak pani totalnie nas olała. Razem z nami było starsza małżeństwo, które jak zobaczyło mandat, starszej pani zrobiło się słabo, proszę o opisanie tej sytuacji - napisała do nas Pani Anna

Czytelnicy zaznaczają, że wprowadzenie płatnego parkingu jest dobrym rozwiązaniem jednak jego obsługa pozostawia wiele do życzenia.

Pierwsze 90 minut za darmo, jeśli masz bilecik za szybą.

Parking obsługuje zewnętrzna firma TD System z Bielsko Białej

- Celem wprowadzenia parkingów z gwarantowanym okresem darmowego parkowania jest zapewnienie możliwości postoju naszym zmotoryzowanym klientom w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu i niewielkiej liczbie ogólnodostępnych miejsc postojowych. Taka decyzja wynika najczęściej z obserwacji samych klientów, zgłaszających uwagi dotyczące braku miejsca do parkowania, a jej wprowadzenie każdorazowo poprzedza akcja informacyjna. Na takich parkingach zawsze wprowadzamy minimalny gwarantowany okres darmowego postoju, dostosowany do średniego czasu dokonywania zakupów w danym sklepie. Klienci są natomiast zobligowani do pobrania darmowego biletu z parkometru, potwierdzającego godzinę rozpoczęcia i zakończenia darmowego parkowania, i umieszczenia go w widocznym miejscu za szybą samochodu. Parkingiem zarządza firma TD System. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące działania tego parkingu, czy też procedur reklamacyjnych, powinny być kierowane właśnie do TD System - informuje nas Karolina Ulatowska, młodszy specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska

Jak zgłosić reklamację?

Jeśli uważasz, że niesłusznie został wystawiony nakaz zapłaty, należy wysłać odwołanie na adres mailowy ( reklamacjepodkarpackie@tdsystem.com.pl) zamieszczony na nakazie zapłaty. Twoje odwołanie jak informuje TD System powinno być rozpatrzone w ciągu 14 dni od jego wysłania i do czasu udzielenia odpowiedzi 7-dniowy termin na opłacenie wezwania, zostaje wstrzymany.


Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Pojawia się i znika, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 24791
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
bonifacy  Napisze krótko, Omijać te bierde szerokim łukiem skoro tak traktują swoich klientów ! zresztą kupując tanie artykuły spożywcze 2-3-4 kategori wyprodukowane tanio dla bierdy zapłaci się zdrowiem w przyszłości !
27 lipca 2019
+37
-1
Jacek  Słyszałem o wielu takich sytuacjach, w których ludzie poczuli się jakby zostali napadnięci. Tam powinien być szlaban; a mówienie , że zablokowałoby to ruch jest głupie, bo chcąc faktycznie czytać zasady funkcjonowania parkingu również by się go blokowało. Firma zdecydowanie korzysta z pośpiechu klientów pod płaszczykiem dbania o ich dobro; to naprawdę kiepski żart. Jadąc od strony Rzeszowa każdy chce szybko tam wjechać przemknąwszy przed sznurem samochodów z centrum miasta. Jadąc z centrum, uważa się by bezkolizyjnie ominąć wwyjeżdżające samochody- ,,wąskie gardło''. Jedyne co w pośpiechu w najlepszym wypadku można zauważyć to , to że jest parking i bezpłatny dla klientów. Ja osobiście uparłem się i jak zawsze ciągnąłem całą rodziną do biedronki wydając tam miesięcznie ponad 2tys. pln tak po przejściu opisanych w artykule sensacji od miesiąca nie robię w ogóle zakupów w biedronce. Odkryłem, że w Łańcucie jest wiele innych dużo lepszych sklepów. Innym również proponuję bojkotować ten sklep bo innej rady zapewne nie ma. Może ktoś coś zrozumie jak obroty spadną. Ja zdecydowanie na zawsze wyleczyłem się z biedronki.
28 lipca 2019
+33
-0
WhyDuck  A ja się pytam jakim prawem prywatna firma wystawia w Polsce mandat? Ludzie, zgłupieliście do reszty? Przecież w naszym kraju tylko służby mogą karać mandatem i tylko komornik i US ma prawo nas ścigać za niezapłacony.
Zacznijcie myśleć!!!
27 lipca 2019
+15
-1
Ostatnio dodane komentarze
toyman   Jest na to prosta rada. Olać kwity te kwity.
Przyjdzie na to kilka razy "wezwanie do zapłaty" albo "ostateczne, przedsądowe wezwanie do zapłaty" albo jeszcze inne "straszne" pismo. Olać.
30 lipca 2020
+2
-0
Jacek   Dobrze byłoby aby każdy wypowiadał się na tym forum swobodnie, nie ograniczając się do poparcia lub negacji wpisów innych osób. Każdy ma zapewne swoje zdanie. Mnie osobiście przed publikacją wpisu hamowało sformułowanie; już tego tak szczegółowo w tej chwili nie pamiętam.... ale sens był taki, że wpis zawiera niecenzuralne słowa, ale może być opublikowany bo może tak faktycznie nie jest, tylko zastosowany algorytm tak odczytuje zbitek słów- będzie opublikowany jeżeli wyrazi się zgodę na ewentualne, w razie konieczności, udostępnienie IP. Sądzę, że aż takie ,,zabezpieczenia'' redakcji odstręczają wielu od napisania tego co myślą i podzielenia się swoimi doświadczeniami. Trzeba pisać, oczywiści w sposób kulturalny, o wszystkich niepokojących nas sprawach -aby je naprawić.
4 sierpnia 2019
brak ocen
WhyDuck  do kingabu   Niewiele to zmienia, w jaki sposób ( legalny ) ta firma zamierza egzekwować te nakazy?
28 lipca 2019
+6
-1
kingabu  do WhyDuck   To nie mandat, to jest nakaz zapłaty
28 lipca 2019
+5
-3
Jacek   Słyszałem o wielu takich sytuacjach, w których ludzie poczuli się jakby zostali napadnięci. Tam powinien być szlaban; a mówienie , że zablokowałoby to ruch jest głupie, bo chcąc faktycznie czytać zasady funkcjonowania parkingu również by się go blokowało. Firma zdecydowanie korzysta z pośpiechu klientów pod płaszczykiem dbania o ich dobro; to naprawdę kiepski żart. Jadąc od strony Rzeszowa każdy chce szybko tam wjechać przemknąwszy przed sznurem samochodów z centrum miasta. Jadąc z centrum, uważa się by bezkolizyjnie ominąć wwyjeżdżające samochody- ,,wąskie gardło''. Jedyne co w pośpiechu w najlepszym wypadku można zauważyć to , to że jest parking i bezpłatny dla klientów. Ja osobiście uparłem się i jak zawsze ciągnąłem całą rodziną do biedronki wydając tam miesięcznie ponad 2tys. pln tak po przejściu opisanych w artykule sensacji od miesiąca nie robię w ogóle zakupów w biedronce. Odkryłem, że w Łańcucie jest wiele innych dużo lepszych sklepów. Innym również proponuję bojkotować ten sklep bo innej rady zapewne nie ma. Może ktoś coś zrozumie jak obroty spadną. Ja zdecydowanie na zawsze wyleczyłem się z biedronki.
28 lipca 2019
+33
-0
WhyDuck   A ja się pytam jakim prawem prywatna firma wystawia w Polsce mandat? Ludzie, zgłupieliście do reszty? Przecież w naszym kraju tylko służby mogą karać mandatem i tylko komornik i US ma prawo nas ścigać za niezapłacony.
Zacznijcie myśleć!!!
27 lipca 2019
+15
-1
bonifacy   Napisze krótko, Omijać te bierde szerokim łukiem skoro tak traktują swoich klientów ! zresztą kupując tanie artykuły spożywcze 2-3-4 kategori wyprodukowane tanio dla bierdy zapłaci się zdrowiem w przyszłości !
27 lipca 2019
+37
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x