Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Tajemnice łańcuckich cmentarzy
Aresztowano dyrektor szkoły
13 - latek "pędził" hulajnogą elektryczną
Dwie osoby trafiły do więzienia
home > Start > Aktualności > Uszkodził auto
Rozmiar tekstu:
AAA
ŁAŃCUT
2025.10.11 16:37

Uszkodził auto

Kryminalni z łańcuckiej komendy ustalili sprawcę, który uszkodził pojazd zaparkowany na jednej z posesji w Łańcucie. 34-latek mieszkaniec Łańcuta został doprowadzony do jednostki Policji, gdzie następnie został mu przedstawiony zarzut zniszczenia mienia.
Uszkodził auto
Uszkodził auto

W dniu 7 października 2025 roku w godzinach popołudniowych dyżurny KPP w Łańcucie otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia mienia tj. rozbicia trzech szyb w samochodzie osobowym zaparkowanym na jednej z prywatnych posesji na terenie miasta Łańcuta. Pokrzywdzony oszacował wartość poniesionej szkody na 1000 zł. Na miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze KPP w Łańcucie. Wykonane zostały oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczono nagrania z pobliskiego monitoringu. Dzięki szybkim i skutecznym działaniom funkcjonariuszy w bardzo krótkim czasie od zgłoszenia ustalono tożsamość osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie pojazdu. Mężczyzna został doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Podczas przesłuchania przyznał się do przedstawionego mu zarzutu. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że sprawca dokonał zniszczenia mienia za pomocą młotka ślusarskiego.

Za zniszczenie mienia, zgodnie z art. 288&1 kodeksu karnego, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Policja przypomina, że szybka reakcja świadków oraz przekazanie wszelkich informacji może przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa lub wykroczenia.

Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Uszkodził auto, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red dodany
 
Odsłon: 9018
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
balpa  do ania1111   Zastanawia mnie jedna kwestia, czy w szkole podstawowej do której uczęszczasz nie ma żadnych polonistek ??
16 października 2025
+2
-0
ania1111   po modelu auta wnioskuje porachunki mafijne pod szkoło ostatnia klasa technikum
15 października 2025
+0
-1
adminek   To musiał być samochód policjanta lub jakiejś szychy. Normalnie policja wysyła list o niewykryciu sprawcy i umorzenie. Tutaj ewidentnie wzięli się w końcu do pracy.
13 października 2025
+5
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball
Mapa strony | Zapytania Google
x