Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Centrum Sportowo Rekreacyjne otwarte
50-latek wszedł pod pociąg, zginął na miejscu
Rozpoczęto budowę ronda w Dąbrówkach
Zmiany dotyczące basenu w Wysokiej
home > Start > Aktualności > Ograniczenie bezpośredniej obsługi
Rozmiar tekstu:
AAA
BIAŁOBRZEGI
2020.10.19 11:12 | aktualizacja: 2020.10.19 11:13

Ograniczenie bezpośredniej obsługi

W związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19 wśród pracowników Urzędu Gminy Białobrzegi, wójt gminy Franciszek Masłoń wprowadził zmiany w działalności urzędu poprzez ograniczenie bezpośredniej obsługi klientów na stanowiskach pracy z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych od dnia 19 października 2020 r. do odwołania.
Ograniczenie bezpośredniej obsługi
Ograniczenie bezpośredniej obsługi

Komunikat:

W związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19 wśród pracowników Urzędu Gminy, mając na uwadze obowiązek ochrony przez pracodawcę zdrowia i życia mieszkańców jak również pracowników przy zapewnieniu możliwie najlepszego bezpieczeństwa i higieny dla obu ww. grup, wprowadza się zmiany w działalności Urzędu Gminy Białobrzegi poprzez ograniczenie bezpośredniej obsługi klientów na stanowiskach pracy z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych od dnia 19 października 2020 r. do odwołania.

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie, drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem operatora pocztowego.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy będzie wyłącznie elektronicznie lub telefonicznie - nr telefonów kontaktowych: 17 224 52 20, 17 224 52 27 lub 17 224 52 95

Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

Wystawiona jest również skrzynka na korespondencję przy wejściu do Urzędu Gminy Białobrzegi, gdzie można wrzucać zakopertowane wnioski i podania kierowane do urzędu jak również jednostek organizacyjnych - będzie ona na bieżąco opróżniana przez pracowników.

Urząd Stanu Cywilnego do odwołania obsługuje klientów wyłącznie w sprawach rejestracji zgonu zaistniałego na terenie Gminy Białobrzegi po uprzednim umówieniu telefonicznym.

UG Białobrzegi/Red
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Ograniczenie bezpośredniej obsługi, 2.5000 out of 5 based on 2 ratings
UG Białobrzegi/Red dodany
 
Odsłon: 6429
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
hejter   cene za wywóz smieci podniesli to sie pozamykali zeby im nikt tam nie sapał ! tak sie nie robi wyborcom panie Masłoń !
19 października 2020
+15
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
 
telRedakcja telefon

795 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x