Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Czy tak powinno być?
Wypadek w Woli Małej [AKTUALIZACJA]
Zdetonował ładunek, chciał okraść bankomat
Uczestnik z Łańcuta w finałowej 14-tce
home > Start > Aktualności > Debata ewaluacyjna w Białobrzegach
Rozmiar tekstu:
AAA
BIAŁOBRZEGI
2018.05.11 15:16

Debata ewaluacyjna w Białobrzegach

Wczoraj odbyła się debata społeczna zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Łańcucie oraz Urząd Gminy w Białobrzegach. Głównym cele spotkania było zwrócenie uwagi na problemy i zagrożenia młodych mieszkańców gminy Białobrzegi.
Debata ewaluacyjna w Białobrzegach
Debata ewaluacyjna w Białobrzegach

Organizatorami spotkania byli Komendant Powiatowy Policji w Łańcucie nadkom. Andrzej Żygadło oraz Wójt Gminy Białobrzegi Franciszek Masłoń. Celem spotkania, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury, było zwrócenie uwagi na problemy i zagrożenia, z jakimi spotykają się młodzi mieszkańcy gminy Białobrzegi. Omówiono również działania podjęte przez policję, w celu realizacji wniosków i rekomendacji z ubiegłorocznej debaty.

Wójt Gminy Białobrzegi Franciszek Masłoń rozpoczął debatę od przywitania przybyłych gości. Następnie głos zabrał st. sierż. Wojciech Gruca, który omówił stan bezpieczeństwa na terenie gminy oraz zagrożenia wskazywane przez mieszkańców w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Kolejnym punktem spotkania były rekomendacje i wnioski dla policji z październikowego spotkania. Wśród zgłaszanych przez uczestników debaty zagrożeń bardzo często pojawiało się zjawisko cyberprzemocy. Zastępca Naczelnika Prewencji asp. szt. Tomasz Woś przedstawił działania podjęte przez łańcucką jednostkę w celu ich eliminacji. Omówił również sedno spotkań profilaktyczno-edukacyjnych wielokrotnie przeprowadzanych z uczniami szkół z terenu gminy.

Ostatnim punktem debaty była dyskusja oraz wnioski. Dzielnicowi z gminy Białobrzegi odpowiadali na pytania oraz odnosili się do uwag zgłaszanych przez uczestników spotkania. Na zakończenie Zastępca Naczelnika Prewencji asp. szt. Tomasz Woś wraz z Wójtem Gminy Białobrzegi Franciszkiem Masłoniem podsumowali obecne zagrożenia, w szczególności te dotyczące niszczenia wiat przystankowych. Wszystkie uwagi, czy propozycje zgłoszone podczas spotkania, zostaną uwzględnione przez policjantów w czasie codziennych służb, a wnioski przeanalizowane.

KPP Łańcut/Red
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Debata ewaluacyjna w Białobrzegach, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
KPP Łańcut/Red dodany
 
Odsłon: 5432
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na lancut.gada.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
2cc-f16
~ lokalny gość  W temacie niszczenia mienia publicznego (przystanki, słupki czy znaki dorogowe itp.) powinna być wyznaczana nagroda za wskazanie sprawcy. Oczywiście koszty nagrody jak i naprawy zniszczonego mienia powinien ponieść sprawca albo jego rodzice i to bez możliwości wymigania się od zapłaty. Może wreszczie skończy się wandalizm. Przecież za głupotę jednostek naprawę płacimy my wszyscy. Nie mówiąc nawet, że w sytuacji zniszczenia znaku może dojść do tragedii.
11 maja 2018
+12
-0
Ostatnio dodane komentarze
056-449
~ Gość   Temat w gminie Białobrzegi bardzo aktualny, zagrożenie spokojnego mieszkania stwarza sam radny gminy.
14 maja 2018
brak ocen
772-f18
~ Mieszkaniec gminy   Czy pan wójt przedyskutował z policją temat sprzątania przez radnego podwórka sąsiada i wywiezienia rzeczy oraz sprzedaży części z nich bez wiedzy właściciela?
14 maja 2018
+2
-0
834-acc
~ waldemar   Popieram za niszczenie czegokolwek z premedytacją kara do odpracowania z napsem na plecach niszczyłem mienie publiczne odechciałoby się niszczenia czegokolwiek bo to to w nocy nie widać .
13 maja 2018
+4
-0
2cc-f16
~ lokalny gość   W temacie niszczenia mienia publicznego (przystanki, słupki czy znaki dorogowe itp.) powinna być wyznaczana nagroda za wskazanie sprawcy. Oczywiście koszty nagrody jak i naprawy zniszczonego mienia powinien ponieść sprawca albo jego rodzice i to bez możliwości wymigania się od zapłaty. Może wreszczie skończy się wandalizm. Przecież za głupotę jednostek naprawę płacimy my wszyscy. Nie mówiąc nawet, że w sytuacji zniszczenia znaku może dojść do tragedii.
11 maja 2018
+12
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

 • Czy tak powinno być?
 • Jakie 15 miesięcy, "dopiero" 7 miesiąc leci :)
  pożyjemy zobaczymy przedwczoraj
  czytaj forum
 • Czy tak powinno być?
 • to jest punkt do dezynfekcji opon tylko jeszcze nie opisany
  rakszawiak przedwczoraj
  czytaj forum
 • Czy tak powinno być?
 • Z góry ziemi i gruzu, którą usypali drogowcy przy okazji budowy "pseudo obwodnicy" - ul. Potockich tak się lała woda, ...
  Zdzich Traktorzysta 3 dni temu
  czytaj dalej
 • Czy tak powinno być?
 • To jeszcze jeden z "plusów ujemnych" tej przewspaniałej pseudoobwodnicy. A jest ich wiele, wystarczy choćby spojrzeć na "zamurowanie" nieprzezroczystymi ekranami ...
  andyla 3 dni temu
  czytaj dalej
 • Czy tak powinno być?
 • Ej, ludzie, ludzie! Woda jest specjalnie mineralizowana. Naukowcy z Bierutowic łamią sobie głowy, jak tu dogodzić ludziom, a społeczeństwo niezadowolone. ...
  tupolef 3 dni temu
  czytaj dalej
REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

535 977 761

alarmSkrzynka alarmowa

alert@lancut.gada.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@lancut.gada.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lancut.gada.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google
x